Главное меню

Наші контакти

Наша адреса:

84500 Україна Донецька область, м. Бахмут (Артемівськ), вул. Благовіщенська 43

Наш телефон/факс:

(06274) 2-34-72

Наш e-mail:

artped@ukr.net

Наші новини

01 вересня. Перший дзвоник.

Сьогодні на площі  Бахмутського педагогічного коледжу відбулася урочиста лінійка до свята Першого дзвоника. З початком навчального року усіх привітала директор коледжу Мащенко Ніна Борисівна. Почесні грамоти одержали  16 відмінників навчання та кращі вихователі дитячого табору «Перлина Донеччини». Студент 4 курсу музичного відділення, старший вихователь табору Данила Бережний вручив директору почесну грамоту від адміністрації за найкращу підготовку студентів. За давньою традицією студенти 4-их курсів провели посвячення у першокурсники. Студенти 1 курсів одержали символічний ключ знань та студентські квитки. Святковими подарунками були пісні й танці від студентів коледжу. А завершив свято  традиційний перший дзвінок, який запросив великий колектив студентів та педагогів на перший урок.

Студенти перших курсів були присутні на першому уроці «Україна на карті Європи» та ознайомилися з історичними фактами музею коледжу.

17 травня. Відкритий виховний захід «Матусина вишиванка»

В рамках реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання 17 травня відбувся відкритий виховний захід «Матусина вишиванка» зі студентами ІІ курсу музичного відділення, за участю хорового колективу студентів ІV курсу музичного відділення (художній керівник Бульбах Т.Є., концертмейстер – Собко В.І.).

Виховний захід познайомив студентів з історією українського оберегу – вишиванки, традиціями і сучасними тенденціями української вишивки, обрядом зустрічі гостей та значенням рушника у духовному становленні українського менталітету.

Музична програма виховного заходу складалася з пісень сучасних українських композиторів і дала можливість присутнім відчути щиру гордість і любов до України. Документальні відеофрагменти про особливості української вишивки залучали майбутніх вчителів та вихователів до надбань народної культури.

Під час заходу студенти продемонстрували свої навички виконавської, лекторської діяльності, артистизм і набули досвід проведення позааудиторних заходів з використанням мультимедійних технологій у майбутній професійній діяльності.

16 травня. Позааудиторний захід «Моя пісенна, мальовнича Україна»

В рамках реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання 16 травня відбувся позааудиторний захід «Моя пісенна, мальовнича Україна» за участю хорового колективу студентів ІV курсу музичного відділення (художній керівник Бульбах Т.Є., концертмейстер – Собко В.І.).

Просвітницький захід проводився з метою формування у студентів духовної культури, національної самосвідомості, ціннісного ставлення до національно-пісенного мистецтва.

Концертна програма, що складалася з хорових творів про Батьківщину, героїчну історію нашого народу, красу і велич української пісні полонили душі і серця слухацької аудиторії, ознайомила студентів з пісенною творчістю сучасних українських композиторів, залучала майбутніх вчителів та вихователів до духовних надбань нашого народу. Змістовність літературної композиції розширила народознавчий кругозір студентів щодо народної символіки, оберегів, дала можливість відчути щиру гордість і любов до України.

У різних видах концертно-виконавської, лекторської діяльності студенти продемонстрували високий професіоналізм, творчу майстерність, артистизм, набули досвід проведення позааудиторних заходів з використанням мультимедійних технологій у майбутній професійній діяльності.


26 квітня. Відкриття музею училища

 26 квітня в училищі відбулося відкриття музею. На урочистий захід були запрошені почесні гості – директор департаменту освіти і науки Донецької  облдержадміністрації  Оксенчук  Надія Володимирівна, начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна та ветерани праці училища.

Творчий колектив педагогів і студентів гостинно зустрів присутніх привітаннями, піснями та щирими  побажаннями. Екскурсію сторінками музею провели студенти дошкільного та музичного відділень. Кожний  стенд розповідав про певний період історії становлення та розвитку училища, починаючи з 30-х років минулого століття. Глядачів вразили фотостенди, експонати, цікава розповідь екскурсоводів та сучасний вигляд сховища сторінок історії. Ветерани праці, у минулому викладачі училища, були вдячні за збережену пам’ять минулого і з захопленням подивилися відеоматеріали сьогодення. Добрі слова, записи у книжці відгуків та книга «Постаті», яку презентувала для музею Надія Володимирівна, стали  найкращим подарунком для творчо-пошукової групи і організаторів свята.

24 квітня. Училище зустрічало волонтерів – учасників акції 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

24 квітня педагогічне училище зустрічало волонтерів – учасників акції 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Студенти привітали гостей, вшановували хлібом та сіллю та заспівали їм пісні. Також обмінялися подарунками. У неформальній обстановці студенти та дорослі змогли поспілкуватися. Кожний мав змогу розповісти про те, чим займається та захоплюється, продемонструвати свої таланти. Ця зустріч була спрямована на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів у справі розбудови України.

19 квітня. Тематичний вечір  «Великдень світлий – сонця перемога!»

19 квітня в рамках реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді з метою розширення уявлень про духовні та культурні надбання  українського народу в училищі відбувся тематичний вечір  «Великдень світлий – сонця перемога!». Учасники заходу здійснили віртуальну подорож вулицею Via Dolorosa старого Єрусалиму – останньою дорогою Ісуса Христа перед розп’яттям, місцем його воскресіння.

Традиції збирання великоднього кошика, особливості писанкових розписів в різних регіонах України, традиції святкування Пасхи у світі та великодні цікавинки – не залишили байдужими присутніх, спонукали до ретельнішої підготовки до цього величного свята. На завершення глядачам було презентовано музичний відео кліп створений студентами до Великодня.

Святковий вечір супроводжувався концертними номерами у виконанні хорових колективів ІІ курсу (художній керівник Бабій О.В., концертмейстер Ольярник Ж.С.) та ІV курсу музичного відділення (художній керівник Бульбах Т.Є., концертмейстер Собко В.І.), що сприяли формуванню духовної культури майбутніх вчителів.

4-12 квітня. Заходи, присвячені року Японії

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.

Не залишилося осторонь і педагогічне училище. Був розроблений план заходів, присвячених цьому року. Вони почали проходити в  квітні.

 4 квітня – студенти підготували виставку виробів орігамі.

Спробувати себе в цьому мистецтві студенти та викладачі змогли на майстер-класі «Японський журавлик». Вони ознайомились з історією орігамі та символом журавлика.

Цікавим був майстер-клас японської кухні по виготовленню суші. З інтересом учасники дізнались про різницю між ролами і сушами, та різновиди ролів. Студенти навчились виготовляти деякі види суші.

Але найбільш яскравим виявився захід «О-Ханамі»  - свято цвітіння сакури. Студенти прониклись красотою цвітіння японської вишні, зрозуміли чому вона є символом Японії, познайомились з іншими символами цієї країни. Всім запам’ятались танці студентів 31-Д групи та пісні в виконанні студентів музичного відділення Новодран Світлани, Муратової Каміли та Бережного Данила.  

10 квітня. Результати on-line конкурсу «Нас Єднає Мова!»

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр провів on-line конкурс «Нас Єднає Мова!». Основним завданням цього конкурсу було створення портрету українського письменника, поета або ілюстрованого сюжету на будь-яку тематику їхніх творів в різноманітних техніках. Свої роботи на цей конкурс представили і студенти педагогічного училища. Переможницею у номінації «Живопис» стала Трохименко Тетяна Олександрівна з роботою «Лісове кохання» за твором Лесі Українки «Лісова пісня».

7 квітня. Показова ранкова зарядка до занять

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня 2017 року в училищі була проведена показова ранкова зарядка до занять. В заході прийняли активну участь всі студенти та викладачі.  

2 квітня. Подорож до Киїєва 

       Завдяки проекту «Школа юного громадянина», за підтримки USAID, студентка 31 групи дошкільного відділення Бумар Олександра стала однією з переможців конкурсу написання есе «Чому важливо бути відповідальним громадянином?», і мала змогу поїхати до Києва. Перший свій день у столиці почался з екскурсії по місту Києв. В цій день відбулась зустріч з народним депутатом Іриною Луценко, екскурсія до Верхової Ради України, до Музею історії урядів України та поїздка до Межигір’я. На другий день відбулася зустріч з активістами "Центра UA" і "Сильних громад" , обговорення про діяльність організації, боротьбу с корупцією і можливістями приєднання до громадського руху. Керівник руху "Чесно" розказав про успіхи і плани на майбутнє.  Завершілась подорож  інтерв'ю у прямому ефірі на «Громадському радіо». Усюду студентів зустрічали дуже тепло та дарували подарунки на пам'ять.

30 березня. Фестиваль Гумору серед студентських команд

         30 березня у місті Бахмут відбувся Фестиваль Гумору серед студентських команд.  Учасниками стали 8 команд з міста Команда училища «Студентській бомонд» представила студентські будні в гумористичного боку. Наші студенти гідно представили училище, проявили пісенний та танцювальний таланти та змогли розсмішити публіку.

30 березня. Вітаємо наших волейболистів з перемогою!

29-30 березня 2017 року відбувся Чемпіонат Донецької області з волейболу серед жіночих команд студентів І-ІІ рівнів акредитації.

Змагання проходили на спортивній базі коледжу ДДМА м.Краматорськ. В яких брали участь команди навчальних закладів Бахмуту, Слов’янська, Краматорська, Дружківки.

За підсумками Чемпіонату наша команда в упорній боротьбі посіла І командне місце. Кращім гравцем змагань також визнано нашу студентку 2-го курсу фізкультурного відділення – Кравцову Ірину.

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо подальших високих спортивних досягнень.

Склад команди:

Єрмакова Аліна (К)

Кравцова Ірина

Доценко Анастасія

Старостіна Аліна

Кучеренко Анастасія

Васильєва Валерія

Когут Наталя

Барсова Олена

Кочоєва Ольга

Кузнецова Карина

Стегнієнко Вікторія

Косолапова Наталя

Гливяк Альона

28 березня. Проект «Школа юного громадянина»

Студенти нашого училища активно співпрацюють з громадської організацією «Бахмутська фортеця». Так у лютому впроваджувався проект «Школа юного громадянина». За результатами конкурсу написання есе «Чому важливо бути відповідальним громадянином?», студентка 31 групи дошкільного відділення - Олександра Бумар набрала 97 балів та стала однією з переможців. Приз – поїздка 30 та 31 березня до міста - Києва.  Вона, разом з іншими студентами, зможіть відвідати Верховну Раду, поспілкуватися з народними депутатами, громадськими активістами, журналістами.


25 березня. День відкритих дверей

В Артемівському педегогічному училищі 25.03.2017р. відбувся День відкритих дверей. Учні 9-х та 11-х класів переглянули фільм про особливості навчання в педагогічному училищі, відвідали його музей та ознайомилися з матеріально-технічною базою навчання. Директор педагогічного училища Мащенко Н.Б. познайомила з особливостями вступної компанії 2017 року та відповіла на питання майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Психологом педучилища Щербаковою Г.В. була проведена психологічна вправа «Пізнай себе»  з метою виявлення самооцінки учнів.

Керівник фізичного виховання Кравченко В.В. познайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями творчого конкурсу з фізичного виховання.

Завідуюча музичним відділенням Савінова І.І. познайомила з особливостями творчого конкурсу з музичного мистецтва, заохотила учнів та надала їм впевненості в своїх творчих можливостях.

На день відкритих дверей приїхали учні з наступних міст:

Попасна – 2

Костянтинівка – 2

Торецьк – 3

Сіверськ – 1

Світлодарськ – 1

Дружківка – 2

Лисичанськ – 1

Лиман – 3

Бахмутський р-н – 15.

24 березня. Участь у загальноміської акції «Разом проти туберкульозу»

         24 березня відзначався  Всесвітній День боротьби з туберкульозом. Студенти нашого училища прийняли участь у загальноміської акції «Разом проти туберкульозу».

22 березня. Випускник року - 2017

Щорічно традицією в роботі колективу педагогічного училища м.Бахмут є перевірка професійної підготовки сучасних педагогічних фахівців.

                Починаючи з листопада кожний майбутній вихователь, вчитель музики, фізкультури приймав участь у І турі конкурсу «Випускник року» на краще заняття, урок в ДНЗ та школі, темою яких було національно-патріотичне виховання дошкільників та школярів.

Студенти показали майстерність в організації дитячого колективу на уроках через подорожі у світ музики, змагання, спортивні розваги та свята. Майбутні педагоги довели уміння користуватися інтерактивними засобами навчання, будувати уроки згідно сучасних вимог.

Переможцями стали:

Черняк А, Перфілова Н. – дошкільне відділення.

Мішура О., Глущенко М. – музичне відділення.

Неміров А, Драган Т. – фізкультурне відділення.

ІІ тур – це свято переможців. Проходив у 4 номінаціях:

 Візитна картка «Педагог, якого чекають». Учасники показали, що вибрали найкращу спеціальність;

«Веб-квест». Випускники підтвердили набуті глибокі знання основ педагогіки, психології;

«Добро творімо нині, на благо Батьківщині». Студенти демонстрували уміння майбутніх педагогів нестандартно підходити до виготовлення посібників для уроків і занять;

«Талант-шоу». Кожний педагог – це всебічно розвинена людина. Учасники демонстрували уміння організовувати хорові, хореографічні, спортивні колективи, вчити дітей малювати, співати, весело проводити дозвілля.

Емоційний настрій залу створювали хореографічний колектив І-ІІІ курсів дошкільного, фізкультурного та музичного відділень і вокальні дарунки улюбленців всіх студентів Муратової Каміли, Бережного Данила і Реви Юлії (студентів ІІІ-ІУ курсів).

Журі важко було визначити переможців, тому голова журі директор училища Мащенко Н.Б. всіх учасників нагородила зірками переможців, грамотами та подарунками.   

 

16-18 березня. Участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Восьмий раз Артемівське педагогічне училище брало участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та П'ятій міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu», яка відбулась 16-18 березня 2017 р. у м. Київ.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної програми, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Разом з іншими навчальними закладами України Артемівське педагогічне училище активно впроваджує сучасні освітні та інноваційні технології, які були презентовані на стендах училища.

У межах форуму проводився конкурс з тематичних номінацій, на який була надіслана робота «Інтеграція  інноваційних методів у педагогічний процес училища для формування особистості педагога-патріота». Вона отримала Диплом І ступеня і золоту медаль у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

Метою даної роботи було: пошук і інтеграція нових дієвих методів формування педагога. В роботі доведено, що патріотичне виховання – це не мода, це не робота одного дня чи навіть року. Це провідна складова всього навчально-виховного процесу, яка несе в собі важливі передумови для формування національної свідомості та духовності, як невід’ємну частину майбутньої професії.

Для збільшення ефективності патріотичного виховання студентів розроблено та поетапно впроваджується система інноваційних підходів у процес національно-патріотичного виховання студентів.

На виставку у м. Київ були надані найкращі методичні розробки і посібники викладачів, поради, студентські тематичні розробки конспектів занять. Матеріали викликали інтерес усіх учасників виставки. Відвідувачі з зацікавленням розглядали та знайомилися зі збірниками творчих робіт студентів. Викладачі училища брали участь у конференціях, семінарах, майстер-класах, засіданнях круглого столу.

6 березня. Концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

6 березня в училищі пройшов концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Учасники  «Студентського Бомонд» привітали всіх дівчат та жінок зі святом. Святковий настрій створювали піснями, танцями, гуморесками та розважальною програмою. Участь приймали вокальні ансамблі та групи музичного відділення. Хореографічний номер 1курсу фізичного відділення справив незабутнє враження на глядачів. А учасники училищної дитячої програми «Пізнайка» надали практичні поради по створення подарків на 8 Березня. 

22 лютого 2017 року. Свято Масляної

22 лютого 2017 року у педагогічному училищі  м. Бахмут  зустрічали Масляну.  Веселий український ярмарок створили самі студенти. Кожна група підготувала свої столи-прилавки з традиційними виробами сиропусного тижню (млинці, пироги, вареники) та віршовані привітання. А творча група студентів музичного відділення 2-го та 3-го курсів запропонувала глядачам театралізований обряд «Масляну зустрічаємо, зиму проводжаємо!» з піснями, танками, жартами та хороводами.

Цей ярмарок проходив у межах благодійної акції «Твори добро».

Усі виручені з ярмарку гроші – 1660 гр., будуть передані на лікування Рибальченко Анастасії.

         

 

21 лютого. Міжнародний день рідної мови

 

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови.  Святкування цієї визначної дати відбулося і в Артемівському педагогічному училищі, метою якого було – поглибити знання студентів про рідну українську мову, її історію; формувати їх національну свідомість; виховувати поважне ставлення до мови, країни та гідних її синів та дочок.

У вестибюлі училища було оформлено інформаційну газету, що ознайомила з витоками цієї дати, які, на жаль, мають трагічний початок, і коли її почали відзначати в Україні. 

З метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, що так багато зробив для  популяризації та возвеличення рідної мови, відбувся літературно – мистецький вечір «Розвіяні вітром надії». Учасники заходу запропонували глядачам творче осмислення і відтворення подій, що відбулися в житті І.Франка, спробували пояснити через духовний світ та спогади про кохання,  життєву основу інтимної лірики поета, що став в один ряд зі світовими геніями.  

Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

19 лютого. Студенти училища відвідали тренінг «Проектний метод» 

19 лютого студенти училища відвідали тренінг «Проектний метод» організований громадською організацією «Бахмутська фортеця». Учасники тренінгу навчалися техніки написання якісного проекту, по реалізації творчих ініціатив молоді Бахмута, корисних для міста. 

18 лютого. Участь у XI Міжнародному конкурсі – фестивалі «Сузір’я Святогір’я»

18 лютого 2017 року студенти музичного відділення училища:  Рева Юлія, Новодран Світлана, Бережной Данило та Муратова Каміла прийняли участь у XI Міжнародному конкурсі – фестивалі «Сузір’я Святогір’я»,  під керівництвом виконавчого директора  «I & J Company» Прага, Чехія – Jana Cocosila, якій проходив у місті Миколаївка.  Вони стали переможцями у номінаціях «Естрадний вокал» та «Академічний вокал».  Журі високо оцінила виступи конкурсантів, які зайняли перші місця. Директор училища Мащенко Ніна Борисівна отримала Лист-подяку, за  високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток дитячої і молодіжної творчості.

18 лютого 2017 року студенти музичного відділення училища:  Рева Юлія, Новодран Світлана, Бережной Данило та Муратова Каміла прийняли участь у XI Міжнародному конкурсі – фестивалі «Сузір’я Святогір’я»,  під керівництвом виконавчого директора  «I & J Company» Прага, Чехія – Jana Cocosila, якій проходив у місті Миколаївка.  Вони стали переможцями у номінаціях «Естрадний вокал» та «Академічний вокал».  Журі високо оцінила виступи конкурсантів, які зайняли перші місця. Директор училища Мащенко Ніна Борисівна отримала Лист-подяку, за  високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток дитячої і молодіжної творчості.

14 лютого в училищі відбулось святкування Дня Святого Валентина.

Вестибюль училища святково прикрашен символами дня Всіх закоханих – сердечками. Студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели конкурс на саму креативну «Валентинку». В цій день відбулося головування за перемогу у конкурсі.

Принцеси Дня Закоханих дарували всім привітання з сюрпризами та проводили вікторину з солодкими призами. 

В цій день відбулася відкрита виховна година «День Святого Валентина»,  яку організували та провели студенти 111-Д та 21-Д груп. Святковий захід пройшов у вигляді калейдоскопу, в якому кожна фігура - сердечко.  Перше сердечко - «З історії свята», друге - «Любов в мистецтві» та трете - Поетичний вернісаж». Ведучі розповили гостям про історію свята, читали вірші про кохання, співали пісні, грали на музичних інструментах та провели майстер клас з орігамі по майструванню сердечка з паперу. 

У вечорі в гуртожитку студенти організували святковий вечір «Шоу Любові» з конкурсами, піснями, солодкими призами та запальною дискотекою. Кульмінаційним моментом став фестиваль по запуску японських небесних ліхтариків «Запали коханням Землю». 

8 лютого. Урок місцевого самоврядування

8 лютого в училищі відбувся урок  місцевого самоврядування.  Його провели Алена Щекодіна та Ганна Боковая із громадської організація «Бахмутська фортеця» за підтримки «USAID». Цій урок був  першим етапом в реалізації проекту «Юний громадянин». Метою проекту є підвищення громадянської активності  студентської молоді. На уроку самоврядуванні були присутні студенти 41, 31 та 111 груп дошкільного відділення. Студенти дізналися про функції міської ради, змогли випробувати себе у ролі кандидатів в депутати у грі «Вибори». Кожний «кандидат в депутати» запропоновував свою програму по поліпшенню житті в училищі.  П’ять  лідерів, яких підтримала аудиторія отримають у подарунок флешки і зможуть прийняти участь у конкурсі-відборі учасників подорожі до Києва.  

30 січня 2017. Відвідування музейної експозиції «Народна війна 1917-1932 рр.» 

30 січня студенти 31 групи дошкільного відділення відвідали музейну експозицію «Народна війна 1917-1932 рр.» до дня Соборності України, яка пройшла у Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті УІПА.

Результати акції  "Погодуй птахів взимку"

 Молодіжна організація студентів "Серця, які палають добром" провела зимову акцію "Погодуй птахів взимку", яка тривала з 12 до 30 січня 2017 року. Ми закликали студентів не залишатися байдужими до птахів, які залишилися зимувати в місті або прилетіли на зимівлю. Тому що птахи більш страдають від голоду ніж від морозів. Студенти робили власноруч годівниці, та підгодовувати птахів крихтами хліба, крупами і зерном. Ми вважаємо, що добрі справи людей допоможуть птахам пережити тяжкі часи.  Уїнстон Черчілль казав: Зроблено тобою, до тебе ж і повернеться! 

19 грудня. День Святого Миколая

19 грудня у всіх студентів Артемівського педагогічного училища був святковий настрій, бо Святий Миколай привітав з Новорічними святами, подарувавши кожному студенту училища солодкі подарунки.

В училище до Святого Миколая завітали вихованці Часів-Ярського і Парасковіївського інтернатів.

Також Святий Миколай зі своїми помічниками подорожував до дітей у лікарню і подарував власноруч зроблені ялинки, солодкі подарунки, м’які іграшки та листівки привітання з побажанням усього найкращого у Новому році.

А діти-сироти отримали підгузки та необхідний одяг.

Фабрика привітала зі святом Святого Миколаю воїнів Збройних сил України, які несуть службу на блокпостах, та подарувала їм подарунки.

Подробиці про роботу Фабрики Святого Миколая в училищі дивіться на персональній сторинці. Сторінка фабрики

19 грудня. І тур конкурсу «Випускник року»

Закінчився І тур конкурсу «Випускник року», в якому брали участь випускники дошкільного, музичного та фізкультурного відділень. На базі ЗОШ № 10, 11, 12, 18, ДНЗ № 10, 18, 47, 55, 58 кожний практикант показав свій творчий урок або заняття.

В ДНЗ це були комплексні та тематичні заняття за єдиною темою: «Це моя Україна, що як тато і мама одна».

На фізкультурному відділенні тема уроків «Посвята в козачата», «Олімпійські резерви»

На музичному відділенні – «Я люблю Україну пісенну мою».

Майбутні випускники показали готовність до роботи в сучасних закладах освіти.

Переможцями І туру стали:

Мішура О., Глущенко М. – музичне відділення

Драган Т., Неміров А. – фізкультурне відділення

Панфілова Н., Черняк А. – дошкільне відділення

10  – 12 грудня. Участь у міському форумі студентського самоврядування «Студентський світ без кордонів»

З 10 до 12 грудня студенти нашого училища взяли участь у міському форумі студентського самоврядування «Студентський світ без кордонів». Від училища були делеговані студенти 11 групи дошкільного відділення Ручка Діана та Явтушенко Юлія, які спілкувалися зі студентами інших навчальних закладів міста.

Перші два дні проходили тренінги, на яких обговорювались важливі питання стосовно студентства. Усі тренінги сприяли особистісному росту та прояві лідерських якостей студентів, наприклад: «Способи креативного проектування». Взаємодіючі у групах, учасники з’ясовували, що треба робити, щоб досягти своєї мети.

Також проводилися цікаві ігри «Дебати» та «Країна Гідності», які навчили вести дискусію, поважати оточуючих та висловлювати свою думку. Тренінги були підкріплені практичними завданнями. Особливо цікавими формами роботи стали проектування ідеальної студентської ради та творча майстерня, на якій були зроблені новорічні сніжинки.

Третій день відрізнявся від попередніх тим що була організована екскурсія на ЧАО Artwinery, на якій учасники форуму дізналися про багато цікавих сторінок історії Бахмута.

Дуже важливою для студентів стала зустріч с депутатами, у процесі якої молодь міста мала можливість отримати відповіді на багато хвилюючих питань. Урочисте закриття студентського форуму відбулося з підведенням підсумків, нагородження грамот, сертифікатів та врученням смачних подарунків.

21 листопада – 9 грудня. Ряд заходів, присвячених попередженню насильства та Всеукраїнський тиждень права

З 21 до 25листопада практичний психолог училища Щербакова Г.В. провела психологічну діагностику «Вивчення студентів, схильних до правопорушень та суїциду».

1 грудня вихователь гуртожитку Герасимова О. М. запросила для бесіди з мешканцями гуртожитку начальника відділу Бахмутського бюро правової допомоги Краматорського МУ з надання БВПД Балатюк О.Л. щодо попередження насильства.

6 грудня практичний психолог училища Щербакова Г.В. провела семінар-тренінг «Життя – це надбання – оберігай його» та лекцію – презентацію зі студентами перших курсів з теми «Попередження насильства у сім’ї». Як результат роботи, були розроблені рекомендації для студентів щодо попередження агресії та жорстокості серед молоді та разом зі студентами створено макет «Дерева життя», який пропагує сприйняття сучасного світу з любов’ю та радістю.

З 5 до 9 грудня в училищі пройшов Всеукраїнський тиждень права з метою популяризації правових знань, прищеплення поваги до прав людини, виховання і підготовки студентів до життя і діяльності в правовому суспільстві.

5 грудня організована виставка інформаційних листівок за матеріалами Конвенції прав дитини, Загальної декларації прав людини, Конституції України, яку підготували студенти усіх відділень.

7 грудня з нагоди Всеукраїнського референдуму був організований та проведений студентський форум «Історія державності України», в якому взяли участь студенти дошкільного відділення. Кращою стала доповідь студентки 1 курсу Бабкіної К.

8 грудня організована та проведена інтерактивна година спілкування «Історія прав людини» з використанням відеоматеріалів до теми. Студентам було запропоновано відеоопитування з питання «Що таке права людини?»

8 грудня був проведений правовий відеолекторій сумісно з начальником відділу Бахмутського бюро правової допомоги Краматорського МУ з надання БВПД Балатюк О.Л. «Молодь проти насильства», присвячений проблемі сімейного насилля. Оксана Леонідівна ознайомила першокурсників з визначенням та змістом сімейного насилля, розповіла про роботу державних та громадських організацій міста Бахмут з попередження та захисту населення від насильства в сім'ї.

9 грудня студенти училища взяли участь у міському круглому столі на тему «Загальна декларація прав людини, сучасні проблеми реалізації». Студенти дошкільного відділення Рябова Ю., Бумар О. виступили з доповідями про порушення прав людини у світі та безпосередньо в Україні.

Протягом усього тижня працювала книжкова виставка у бібліотеці училища.

26 листопада. День відкритих дверей

В Артемівському педагогічному училищі 26.11.2016 року відбувся День відкритих дверей. Учні 9-их та 11-их класів ознайомилися з матеріальною базою училища, відвідали музей педучилища, переглянули фільм про особливості навчання в педагогічному училищі.

Яскраві враження оставили творчі виступи студентів музичного та дошкільного відділень.

Секретар приймальної комісії Білоус Л.В. познайомила з особливостями вступної компанії 2016 року та відповіла на питання майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Психологом АПУ Щербаковою Г. В. був проведений психологічний тренінг з метою виявлення самооцінки учнів.

Викладач фізичного виховання Баран М.М. познайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями творчого конкурсу з фіз. випробувань.

Завідуюча музичним відділення Савінова І.І. познайомила з особливостями творчого конкурсу з муз. випробувань, заохотила учнів та надала впевненості в своїх творчих можливостях.

21 листопада. Участь у міській акції, присвяченій Дню гідності та свободи в Україні

21 листопада студентська молодь педагогічного училища прийняла участь у міської акції, присвячений Дню гідності та свободи в Україні. Волонтери вітали мешканців міста зі святом та дарували власноруч зроблених з паперу голубів, на яких написано побажання.

21 листопада. Участь у круглому столі

21 листопада студентські лідери педагогічного училища прийняли участь у круглому столі «В єдності – сила народу», присвячений Дню гідності та свободи в Україні.

16 листопада. Фестиваль студентської творчості «VIVAT, студенти!»

16 листопада в училищі пройшов фестиваль студентської творчості «VIVAT, студенти!», присвячений Дню студента. На фестивалі були представлені номінації: «Сольний спів», «Замалевка наживо», «Інструментальний жанр», «Вокальні ансамблі», «Авторська пісня», «Сценки. Скетчі. Мініатюри», «Майстрині на всі руки», «Видеоролик» та «Хореографія». Учасники продемонстрували свої таланти у 26 виступів. Було багато дебютних номерів серед студентів дошкільного та фізкультурного відділень, а студенти музичного відділення показали найвищій клас. Кожен з учасників отримав диплом фестивалю, привітання та найкращі побажання творчих успіхів від директора училища Мащенко Н.Б.

15 листопада. День самоврядування

15 листопада в училищі радою студентського самоврядування було організовано та проведено день самоврядування. Функціональні обов'язки адміністрації, класних керівників і викладачів виконували студенти. Дублери адміністрації зустрічали студентів в холі училища, відзначали тих, хто спізнювався, і перевіряли змінне взуття та відвідування занять.

На великій перерві було проведено оперативну нараду спільно з дублерами класних керівників, на якій обговорювалися питання проміжної атестації студентів. Після наради дублери адміністрації провели роз’яснювальну роботу зі студентами щодо поліпшення успішності та дисципліни. Творча група студентів - дублерів розробила стенд «Моя країна» та внесла пропозиції щодо її оформлення. Наприкінці дня відбулася нарада з діючою адміністрацією, де дублери поділилися своїми враженнями, а рада студентського самоврядування продемонструвала результати своєї роботи у вигляді плакату за допомогою арттехнологій.

Підводячи підсумки, дублери зробили такі висновки, що дні самоврядування краще проводити 2 рази на рік, оскільки дають більше самостійності студентам, роблять їх більш відповідальними і сумлінними у виконанні доручень, а головне – допомагають зрозуміти і оцінити працю викладачів, класних керівників та адміністрації, дають великий професійний досвід, який допоможе в обраній професії вихователя та вчителя.

15 листопада. Бесіда  заступника начальника відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського МУ з надання БВПД Балатюк О.Л.

На виконання листа Бахмутської міської ради Управління молодіжної політики та у справах дітей від 04.11.2016 № вих. 1413/01-04 та з метою попередження насильства, сексуальної експлуатації, ознайомлення дітей щодо їх прав та можливостей, у межах відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації у навчальному закладі 15 листопада була проведена бесіда заступника начальника відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Краматорського МУ з надання БВПД Балатюк О.Л. зі студентами 11 групи дошкільного відділення. Мета бесіди – розповісти студентській молоді, що 18 листопада європейська спільнота відзначає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Блатюк О.Л. продемонструвала мультимедійну презентацію про види сексуального насильства та сексуальну експлуатацію, ознайомила з нормативно-правовими актами, що регулюють захист дітей від цих фактів. Студентам були запропоновані приклади з життя та моделювання поведінки щодо запобігання проявів сексуального насильства. Вийшов відвертий діалог з молоддю. Наприкінці бесіди усі присутні переглянули соціальній ролик про запобігання даної проблеми та ознайомилися зі своїми правами та можливостями.

3 листопада. Бесіда з лікарем-наркологом

3 листопада зі студентами перших курсів педагогічного училища пройшла бесіда з лікарем-наркологом Карповим Вадимом Івановичем. Він розповів про наслідки вживання алкогольних та енергетичних напоїв, про шкоду здоров’ю при тютюнопалінні, особливо у підлітковому віці.

Лікар акцентував увагу молоді на дуже важких та незворотних наслідках внутрішньо судинного вживання наркотичних речовин. Також було порушено психологічний аспект такого вживання. Наводячи вражаючи приклади із особистої практики, вказівка те, як, де і коли молодь починає зацікавлюватися забороненим. Цінними для студентів стали поради, як уникнути спокуси спробувати ту чи іншу речовину.

На завершення Вадим Іванович закликав молодь вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, фізичною культурою, танцями, правильно харчуватися, розумно ставитися до свого життя, не витрачати його на миттєве задоволення.

26-28 жовтня. Ряд заходів, присвячених Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників

У педагогічному училищі з 26 по 28 жовтня було проведено ряд заходів, присвячених Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників.

У кабінеті історії викладач історії та права Копанишин Л.В. сумісно зі студентами 41Д групи оформила стенд «28 жовтня 1944 року – день визволення України від нацизму».

26 жовтня були проведені виховні години в групах: у 21 групі дошкільного відділення «Солдати перемоги» (класний керівник Моісеєва І. М.), на 1 курсі фізкультурного відділення «День визволення України» (класний керівник Баран М.Н.), на 3 курсі фізкультурного відділення «72 річниця визволення України від нацизму» (класний керівник Волошко О.А.) та на 2 курсі музичного відділення «Згадаймо тих, хто йшов через фронт» (класний керівник Роббіна Л.І.)

27 жовтня були проведені виховні години в групах: у 31 та 41 групах дошкільного відділення «Перемога! Свята перемога!» (класні керівники Момотова О.О. та Копанишин Л.В.), у 11 групі дошкільного відділення «Пам’ятаймо героїв!» (класний керівник Гордієнко І.М.), на 4 курсі музичного відділення «Подвиг їх буде жити в віках» (класний керівник Міхайленко О.В.), у 111 групі дошкільного відділення «І пам’ять священна!» (класний керівник Белос Л.В.) 28 жовтня була проведена виховна година на 2Ф «Пам’ять стени плачу» - класний керівник Погорелова Л.Д. З 26 по 27 жовтня у бібліотеці та у вестибюлі училища був оформлений стенд, присвячений 72-річниці визволення України від нацизму «Тих днів не стерти з пам’яті людської» 28 жовтня студенти 4 курс фізичного відділення (класний керівник Шабайдаш О.Л), 31 та 41 групи дошкульного відділення (класні керівники Момотова О.О. Копанишин Л.В.) відвідали залу в краєзнавчому музеї «Демонстрація бойової техніки Другої світової війни».

28 жовтня студенти 3 курс музичного відділення (класний керівник Грекович Т.П.) відвідали концерт, присвячений подіям 72-річниці визволення України від фашистських загарбників. 28 жовтня студенти 11 групи дошкільного відділення (класний керівник Гордієнко І.М.) та 1 курсу фізичного відділення (класний керівник Баран М.Н.) поклали квіти на Братськїй могилі міста.

Метою всі заходів стало всенародне відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні та формування національно-патріотичної свідомості у студентської молоді.

25-27 жовтня. Участь у Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» у м. Київ.

Восьмий раз Артемівське педагогічне училище брало участь у Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулась 25-27 жовтня 2016 р. у м. Київ. Організатором форуму виступає компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, національної академії педагогічних наук України.

Разом з іншими навчальними закладами України Артемівське педагогічне училище активно впроваджує сучасні освітні та інноваційні технології, які були презентовані на стендах училища.

У межах форуму проводився конкурс з тематичних номінацій, на який була надіслана робота «Медіа-освіта в педагогічному процесі Артемівського педагогічного училища». Вона отримала Диплом ІІ ступеня і срібну медаль у номінації «Інноваційні підходи до впровадження медіа-освітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності».

На виставку у м. Київ були надані найкращі методичні розробки і посібники викладачів, поради, студентські тематичні розробки конспектів занять. Матеріали викликали інтерес усіх учасників виставки. Відвідувачі з зацікавленням розглядали та знайомилися зі збірниками творчих робіт студентів. Викладачі училища брали участь у конференціях, семінарах, майстер-класах, засіданнях круглого столу.

4-20 жовтня. Проведення акції «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!»

У педагогічному училищі з 4 по 20 жовтня студенти молодіжної організації «Серця, які палають добром» провели акцію «Поділись любов'ю! Подаруй тваринам життя!» з надання різної допомоги тваринам, які перебувають у притулку для тварин «Лада».

Так 21 жовтня активісти привезли в притулок понад 35 кг різних круп, близько 6 кг м'ясопродуктів, для підстилки собакам - старі речі, матраци, ковдри та рушники, а також медикаменти на суму понад 600 грн. Там їх привітно зустріли волонтери Тетяна і Сергій. У казанках варилася каша на вогнищі.

Притулок знаходиться, практично, на виїзді з міста, стан плачевний. Тримається за рахунок небайдужих ставленні добрих людей з великими серцями, які допомагають собакам вижити.

Нас вразила убогість умов існування собак, і разом з тим, безмежна турбота про тварин, які не можуть самі про себе подбати!

Дякуємо, всім добрим людям, які небайдужі і готові допомогти нашим «меншим друзям»! За підсумками акції найактивнішими стали студенти 21Д, 31Д, 4ф 41Д 11Д, а також 1ф, 3ф, 111Д, 4М.

13 жовтня. Відкрита виховна година, присвячена Дню захисників України «Мужності й геройства свято»

13 жовтня в училищі студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення (класні керівники Грекови Т.П. та Михайленко О.В.) підготували і провели відкриту виховну годину, присвячену Дню захисників України «Мужності й геройства свято». На цей захід були запрошені воїни АТО з добровільного полку «Дніпро-1»: Вдовенко В.О., Черний Б.Б., Мартиненко С.В., Берняк Р.П. та одна жінка – медсестра – Солодовникова Н.О. Шановних гостей студенти привітали віршами та піснями, відеопривітання дітей з дитячого садка №25. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять славних синів України. Тепла бесіда відбулася між гостями, студентами та викладачами. Студенти 11 групи дошкільного відділення зробили і подарували воїнам АТО браслети-обереги, в яких закладена частинка любові та поваги до захисників України. Цей захід сприяв вихованню національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління та вшановував славний подвиг захисників Батьківщини.

12 жовтня. Спортивне свято, присвячене Дню захисника України

З метою виховання студентської молоді у дусі твердих національно-патріотичних переконань, формування і виховання у молоді морально-вольових якостей, підготовки до військової служби та захисту Батьківщини, поваги до національно-визвольних традицій та з нагоди Дня Захисника України 12 жовтня в Артемівському педагогічному училищі пройшло спортивне свято «Славимо воїна українського». В заході брали участь студенти фізкультурного відділення як учасники, а студенти музичного та дошкільного відділень підтримували їх своїми творчими подарунками. На свято були запрошені гості – учасники бойових дій на Сході України майор поліції Вдовенко В.В., старші сержанти: Голобородий Ю.М., Мартиненко В.О., Бедняк Р.П., Сергатий І.М. Студентська молодь продемонструвала свої вольові, швидкісні та силові якості. Кращими у змаганнях були студенти 4 курсу. Всі учасники нагороджені почесними грамотами та солодкими призами.

10-13 жовтня. Тиждень по енергозбереженню

В училищі з 10 по 13 жовтня був проведений Тиждень по енергозбереженню. 10 жовтня в вестибюлі училища оформлено стенд по пропаганді енергозбереження та практичними порадами енергоефективності на робочому місті в гуртожитку та вдома. 11 жовтня проведена виховна година «Збережи енергію» зі студентами дошкільного, фізичного та музичного відділення у хоровому класі училища (підготували студенти 111 групи дошкільного відділення) та презентація творчих проектів студентів 31 групи дошкільного відділення (староста групи Бумар Олександра) та 4 курсу музичного відділення (студентка Гребенюк Анастасія). Також усім присутнім було запропоновано перегляд видео ролику об альтернативних видах палева. З 10 по 12 жовтня була організована виставка творчих робіт студентів на енергозберігаючу тематику. Найбільш активними були студенти 4 курсу фізичного відділення (класний керівник Шабайдаш О.Л.) та 21 група дошкільного відділення (класний керівник Моїсеєва І.М.)

5 жовтня. Виховна година, присвячена Дню ветеранів та людей похилого віку

5 жовтня студентами 3 курсу фізичного відділення педагогічного училища пройшла виховна година, присвячена Дню ветеранів та людей похилого віку. Студентське самоврядування підготувала цікаву розповідь о цьому дні, історію його утворення та наголошували про вшанування ветеранів та людей похилого віку.

4 жовтня. Бесіда з оперуповноваженим Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області старшим лейтенантом поліції Никита В. В.

4 жовтня зі студентами педагогічного училища пройшла бесіда з оперуповноваженим Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області старшим лейтенантом поліції Никита В. В. Представник поліції звернув особливу увагу студентів на відповідальність за скоєння адміністративних (табакокуріння, вживання алкогольних напоїв, використання нецензурної лексики, пропуски занять, находження на вулиці після 22:00 та заняття проституцією), або кримінальних (крадіжки, грабежі, розбій, бійки, хуліганство, вживання та зберігання наркотичних речовин) правопорушень.

3 жовтня. Захід, присвячений Міжнародному дню музики

3 жовтня у вестибюлі училища відбувся захід, присвячений Міжнародному дню музики. День музики – це свято, яке знаходить відгук у серці кожної людини. Мову музики розуміють усі, вона бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного зв’язку між людьми. В заході прийняли участь студенти та викладачі музичного відділення. Яскраво прозвучали музичні твори різноманітні по стилю та характеру. Синтезатор (у виконанні студентки 4 м/в Ніколаєвой Т.) подарував слухачам ніколи нестаріючий джаз. Інструментальний ансамбль студентів та викладачів яскраво виконав «Українську польку». Ведучі заходу розважили слухачів музичними загадками та жартами.

29 вересня. Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти та науки

29 вересня в педагогічному училище пройшов святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти та науки «Ми крокуємо у майбутнє й робимо світлішим світ». Студенти щиро вітали викладачів з професійним святом, дарували їм веселі пісні, гру на музичних інструментах та сучасні танці. Традиційно у цей день директор училища Мащенко Ніна Борисівна вручає грамоти найкращим робітникам училища. Голова профспілкового комітету Максименко Олена Володимирівна вітає викладачів з ювілейними датами роботи в училищі. До свята були запрошені викладачі ветерані – педагогічної праці. Студенти нагородили усіх викладачів символічними медалями та заспівали гімн усім педагогам.

29 вересня. Класні години «Розкажи про себе»

29 вересня в перших курсах дошкільного та фізкультурного відділень пройшли класні години «Розкажи про себе». Фізкультурне відділення запросили на свою класну годину психолога училища Щербакову Ганну Володимирівну, яка допомогла подолати скутість у спілкуванні молоді за допомогою веселих картинок та цікавих завдань. Класний керівних дошкільного відділення Гордієнко Ірина Михайлівна зацікавила студентів розповідями про майбутню професію вихователя дитячого закладу. Дівчата розповідали про свої захоплення, таланти та поділилися враженнями про навчання у нашому училищі

27-28 вересня. Всеукраїнський День дошкілля

27-28 вересня в Артемівському педагогічному училищі був проведений Всеукраїнський День дошкілля. Урочисте відкриття свята супроводжувалося флеш-мобом «Діти ХХІ століття». У цей день студенти та гості мали змогу познайомитися з історією виникнення дошкільних закладів, завдяки перегляду відеофільму. В ході свята були організовані конкурси «Я – вихователь. Це покликання долі». (програма 21-Д групи), «Моя професія - найкраща», конкурс на краще методичне портфоліо студентів-випускників. Традиційно створені Виставки творчих робіт студентів: «Плекаємо майбутнє твоє, Україно!», «Вчити грамоту легко та цікаво», «Зростаємо здоровими», «Екологічні цікавинки», «Музичний дивограй», «Чарівні пальчики». Завершилося свято виступом директора Мащенко Н.Б. та нагородження переможців в конкурсах. День Дошкілля - єднає дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства.

27 вересня. Заходи присвячені 75 річниці від початку масових страт німецькими нацистами мирних мешканців у Бабиному Яру

27 вересня в педагогічному училище пройшли заходи присвячені 75 річниці від початку масових страт німецькими нацистами мирних мешканців у Бабиному Яру м. Києва (29 – 30 вересня 1941 року). Студенти ознайомилися з виставкою «А Бабин Яр мовчить, тривоги повний вщерть і попіл страдників у серці стука й кличе», яку представила бібліотека та переглянули художній фільм «Бабій Яр».

26 вересня. Мови не мають кордонів, мови не мають меж

Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому Європейський день мов, що святкується щороку 26 вересня, закликає до вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Його виникнення пов’язане з тим, що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів. Ініціаторами створення такого свята у свій час виступили Європейська комісія і Рада Європи. З метою поширення європейських цінностей та ідей, розвитку толерантності у молоді, виховання поваги до спільної спадщини і культурного розмаїття, а головне – привернення уваги студентства до важливості вивчення мов в Артемівському педагогічному училищі викладачами іноземної мови Моісєєвою І.М. та української словесності Гордієнко І.М. було підготовлено змістовну, лексично та інформативно насичену газету «Мови не мають кордонів, мови не мають меж». Слухаючи лекцію викладачів та розглядаючи стенди, студенти мали можливість розширити кругозір про європейські мови, ознайомитися з цікавими фактами про мови, що вивчаються в училищі, та підтвердити той факт, що вивчати англійську, плекати і розвивати власну рідну мову не тільки корисно, а й пізнавально. Вважаємо, що заходи, присвячені цій даті, мають велике виховне значення для сьогодення: формують світогляд, мотивують до навчання сучасну молодь – інтелектуальне майбутнє України.

23 вересня. Участь у Ярмарку професій

23 вересня педагогічне училище прийняло участь у Ярмарку професій, яку кожного року проводить Центр Зайнятості міста. Наша аудіо презентація справила враження на школярів своєю креативністю та сучасністю. Студентка 3 курсу музичного відділення Світлана Новодран заспівала українську пісню «Тече вода», що стало прикрасою ярмарку.

22 вересня. Бесіда с інспектором Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області

22 вересня для студентів 1 курсів педагогічного училища пройшла бесіда с інспектором Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області старшим лейтенантом поліції Макагон Олександром Юрійовичем. Він розповів про правіла поведінки студентів у гуртожитку, на вулиці, про покарання за порушення порядку у громадських місцях. Звернув особливу увагу на адміністративні та кримінальні покарання за розпивання спиртних напоїв, розповсюдження наркотичних речовин та тютюнопаління в недозволених місцях. Не залишив без уваги питання про крадіжки та лихослів'ї.

20 вересня. Урок Мужності

20 вересня для студентів 1 курсів педагогічного училища пройшов урок Мужності, на який запросили заступника командного взводу ПОПС «Дніпро-1», майора поліції Вдовенка Віталія Олеговича. Він розповів про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси та зброю. Показав, як вона експлуатується та яка є можлива загроза для людей від її використання. Наші хлопці мали можливість розглянути зброю, розібрати та зібрати пістолет Макарова. Урок Мужності сприяв національно-патріотичному вихованню студентської молоді.

22 вересня. Заходи, присвячені Міжнародному дню Мира

22 вересня в училищі пройшло ряд заходів присвячених Міжнародному дню Мира. А саме виховні години в групах: «Хай живе загальний мир у всьому світі» - 4 курс музичного відділення, класний керівник Міхайленко О. В. та «Нам жити треба під мирним небом» - 2 курс музичного відділення, класний керівник Роббіна Л. І. Бібліотека організувала виставку у під назвою «Хай світ із війною не буде знайомий»

16 вересня. Участь у молебні за загиблими під час Другої світової війни в місті Бахмуті

16 вересня студенти педагогічного училища були присутні на молебні за загиблими під час Другої світової війни в місті Бахмуті (Артемівську), що пройшов на міському Маріупольському кладовищі. На мітингу-реквіємі були присутні представники місцевої влади, громадських організацій і установ міста, підприємств, молодь, ветерани та представники міського духовенства, а також поети й почесні громадяни міста Володимир Черепков та Валентина Ставрулова. Після виступів благочинний Бахмутського округу протоієрей отець Сергій Дворянов провів поминальний молебень за загиблими під час Другої світової війни в нашому місті, а присутні поклали квіти до їхніх могил.

14 вересня. Виставка «Плекаймо традиції народу України»

У цьому році Україна святкує свою 25-ту річницю незалежності. 14 вересня в училищі пройшла виставка «Плекаймо традиції народу України» на якій були представлені вироби за народними традиціями України. Студенти підготували невеличкі розповіді про експонати, представлені на виставці. Це роботи майстрів різних періодів становлення України, весільне вбрання ХХ століття, посуд з розписами: петриківським, опішнянським та косівським. Майже кожною групою були представлені рушники, як символ українського народу. Зацікавила розповідь про ляльки-мотанки, які колись мотали матері своїм діточкам та заговорювали на життя, добробут, здоров’я, щастя. Цією виставкою сучасна студентська молодь показала, що вона дійсно шанує та плекає традиції України.

10 вересня. Участь у святкуванні Дня міста

У цьому році місто Бахмут святкує свій день народження – 445 років! Училище взяло активну участь у цьому святі. У парку був організований острівок під назвою «Городок веселых затейников», на якому студенти усіх відділень розважали маленьких мешканців міста. Дівчата з дошкільного відділення проводили майстер-класи художньої творчості з паперу та пластику. Діти мали можливість вирізати чудових птахів з тарілки, навчитися робити квіти з салфеток та викладати з них герб міста. А малюки зацікавилися малюванням на обличчі та руках. Хлопці та дівчата фізичного відділення приготували дітям рухливі ігри та веселі розваги, а студенти музичного відділення подарували усім присутнім пісні та танці. Який день народження без веселих клоунів! На нашому острівку розмальовані клоуни проводили вікторини, лотереї та залучали дітей до розваг. Важливою подією стала профорієнтаційна робота студентів. За допомогою психологічного тренінгу та інтелектуальної вікторини студенти розповіли школярам про переваги навчання у нашому училищі. Усі змогли подивитися стенд з фотографіями відділень нашого училища та отримати запрошення на навчання. Дівчата усіх відділень взяли участь у міському флешмобі, а хлопці були активними учасниками у зустрічі молодят з міським головою А.А. Ревою.

1 вересня. Урочиста лінійка, присвячена Дню Знань

1 вересня в Артемівському педагогічному училищі пройшла урочиста лінійка, присвячена Дню Знань. Традиційно у е день ми радо приймаємо до своїх лав першокурсників, символічно передаючи їм ключ знань. На святі лунають пісні, слова привітання та творчі подарунки. Студенти вітають своїх викладачів квітами та щирими посмішками. З нагоди проголошеного у 2016 році року Державності та 25 – річниці незалежності України першим заняттям для першокурсників став захід «Щоб у серці жила Батьківщина», присвячений цій події. Студентам був запропонований віртуальний екскурс в історію України, який розкрив етапи багатовічної боротьби українців за незалежність. У процесі використовувалися кадри - хроніки подій 24 серпня 1991 р., 1 грудня 1991 р., 28 червня 1996 р., подій 2013 – 2016 р. Емоційності заняттю додавали вірші, пісні українських авторів та виконання Гімну України студентами училища. Захід сприяв поглибленню знань з історії Батьківщини, та національно патріотичного виховання молоді. Після тематичного заняття першокурсники стали першими екскурсантами музею з історії училища. В ролі екскурсоводів виступили студенти старших курсів. Екскурсія зацікавила відвідувачів рідкісними експонатами, які студенти та викладачі збирали протягом семи років. Сподіваємося, що знайомство з експозиціями сприятиме підвищенню інтересу до обраної професії, оскільки училище має давні культурні та освітянські традиції.

24 серпня. Участь у  молодіжної акції «Ми любимо свою країну»

24 серпня волонтери училища прийняли участь у молодіжної акції «Ми любимо свою країну». Студенти запропоновували мешканцям міста написати побажання до дня народження країни – 25 річчя Незалежності України і прикріпити до карти України.

3 липня. Участь у фестивалі " З країни в Україну" у якості волонтерів

З липня студенти училища прийняли участь у фестивалі " З країни в Україну" у якості волонтерів. Цій фестиваль промандрував в шаленому темпі по містам українського Сходу. Наші волонтери надали дуже велику допомогу в організації денної програми для дітей, допомагали проводити різноманітні майстер-класи, розважальні рухливі ігри для дітей, наряджалися в казкових персонажів та розважали мешканців міста, демонстрували український одяг, а також побували на вечірньому концерті українських рок - гуртів. Цій фестиваль справив велике враження на студентів. Цим святом організатори хотіли наблизити мир на нашій землі, приєднати кожного присутнього до України, надати можливість всім і кожному доторкнутися до справжньої української культури.

Виконання Гімну України естафета FREE UKRAINE – 25 Педагогічне училище м. Бахмут

На передодні величного свята – 25-річниці Дня Незалежності України Артемівське педагогічне училище прийняло естафету виконання ГІМНУ УКРАЇНИ від Білицької музичної школи №2 відділу культури і туризму Добропільської міської ради Умови акції: Необхідно прийняти естафету, Записати відео виконання ГІМНУ та розмістити його в інтернет та соціальній мережі, Передати естафету наступним трьом виконавцям; Час виконання акції триває вісім днів. Учасник який не виконав умови акції повинен зробити благодійний внесок на розцвіт своєї Держави, та додати відео звіт. Артемівське педагогічне училище передає естафету Красноармійському педагогічному училищу.

01 червня. Акція «Діти – майбутнє України!»

1 червня у міському центрі культури та дозвілля ім. Є. Мартинова студенти училища провели акцію «Діти – майбутнє України!». Мета такої акції розповісти мешканцям міста, а саме випускникам 9 та 11 класів про можливості навчання в  училищі.  Студенти дошкільного відділення організували студію «face-art»  для дітей. Молодші школяри із задоволенням поринули в майстер клас з паперопластики – виготовлення мапи «Квітуча Україна».
Зі сцени творчі студенти запропонували присутнім концертно-розважальну програму «У гості до Літа», з виконанням дитячих пісень про літо, а також ігор й танців. А завершив програму флешмоб «Країна дитинства».

26 травня. Участь у міському молодіжному заході «День професійної майстерності»

26 травня команда студентів 3 курсу фізкультурного відділення «СТАЛКЕР» взяла участь у міському молодіжному заході «День професійної майстерності», якій проходив у формі інтелектуального квесту «Professional games» та посіла 3 місто серед 8 команд  від 6 навчальних закладів. Вітаємо переможців: капітана команди Немірова Андрія та представників команди: Менчонок Наталя, Ейхерт Анастасію, Кунченко Олександру, Ткач Владислава!

25 травня. Позааудиторний  захід “Your Majesty, the English Language”, присвячений року англійської мови в Україні

25 травня в Артемівському педагогічному училищі відбувся позааудиторний  захід “Your Majesty, the English Language”, присвячений року англійської мови в Україні. Метою його проведення була популяризація знань про англійську як глобальну мову сучасного світу, Великобританію – країну походження англійської мови. Ведучі заходу розповіли про характер англійців, їх традиції та звичаї, англійський гумор.
Завдяки чудовому виконанню ірландського народного танцю, англійських пісень, проведенню фізкультхвилинки, гумористичному інсценуванню студенти та викладачі поринули в світ англійської мови і культури.
На заході було проведено конкурс «Знавці лінгвістики» та нагороджено його переможців, а також були підведені підсумки конкурсу творів з англійської мови “The Importance of Learning English”.

20 травня. Вітаємо переможців

20 травня наші студентки 2 курсу музичного відділення взяли участь у спортивних змаганнях по відкриттю першості з важкої атлетики в місті Бахмут серед юніорів. На другому місці Сабініна Марія і Сичова Юлія. На першому місці Нечаєва Анна. Сердечно вітаємо наших дівчат з перемогою!

20 травня. Участь у святкуванні у Бахмуті Дня Європи

20 травня студенти училища прийняли участь у святкуванні у Бахмуті Дня Європи – дня єднання всіх європейських держав і націй.

19 травня. День вишиванки

19 травня студенти училища відзначили День вишиванки. В холі училища була організована виставка вишиванок та творчих виробів студентів. Усі присутні переглянули відеоролик  про свято, створений студентами  ради самоврядування. Також наші студенти взяли активну участь у загальноміському святі Вишиванки. Патріотичний дух свята підтримали студенти, які провели два майстер – класи з плетіння кольорових стрічок із мешканцями місця та дітьми з обмеженими можливостями. А також молодь нашого училища була активними спостерігачами за усіма подіями: перегляді святкового концерту та дефіле у вишиванках, куштуванні  кулешу та участі у  розмалюванні облич і плетіння кіс. За активну участь у заході наше училище отримало подяку від заступника міського голови Т. А. Куліш. Свято Вишиванки для усіх гостів та бахмутчан мало дуже велику символічну значимість, яка об’єднує, надає сили та підтримує дух нашої України.

19 травня. Обласна міжвузівська науково-практична конференція «Студентські ініціативи щодо сучасного освітнього процесу в Україні»

Кожної третьої суботи травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки.
         Вже стало доброю традицією у вищих навчальних закладах проводити студентські конференції.
         19 травня 2016 року наше училище гостинно зустрічало 52 учасників обласної міжвузівської науково-практичної конференції «Студентські ініціативи щодо сучасного освітнього процесу в Україні» з Красноармійського педагогічного училища, Державного вищого навчального закладу «Артемівського коледжу транспортної інфраструктури», Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки й Артемівського педагогічного училища.
         Мета конференції: залучення студентської молоді до науково-дослідницької та пошукової роботи, формування професійно-компетентних педагогів на сучасному етапі модернізації освітнього процесу в Україні.
         Із вітальним словом до учасників звернулася директор училища Мащенко Ніна Борисівна, яка побажала присутнім успіхів у роботі.
         На пленарне засідання були винесені актуальні питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді й проблеми дошкільної та шкільної освіти. На секційних засіданнях студенти ділилися результатами своєї дослідницької та проектної діяльності, демонструючи небайдужість до поставлених проблем, зрілість мислення та національно-патріотичну свідомість.
         Підсумком роботи конференції стало нагородження учасників та наукових керівників дипломами, сертифікатами та подяками.
         Приємно, що нашу молодь, майбутніх спеціалістів, хвилюють питання реформування в суспільстві, науці, освіті та вихованні.  

16 -18 травня. Заходи щодо вшанування пам’яті жертв геноциду

До 72-ї річниці депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова  з 16 до 18 травня в училищі відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв геноциду. У вестибюлі училища організовані два стенди: «Депортація кримських татар 1944 року», яку підготувала викладач історії Копанишин Л. В. сумісно зі студентами 21 групи дошкільного відділення та «Трагедія незнищенного народу», створений  працівниками бібліотеки.
18 травня викладач історії Копанишин Л. В. звернулася із вступним словом до студентів та викладачів про геноцид 1944 року та запропонувала переглянути відеогазету про ті страшні події, підготовлену сумісно з Момотовою О. О. У гуртожитку студенти та вихователь  Герасимова О.М. організували перегляд фільму «Хайтарма». Усі ці заходи сприяли створенню поважної атмосфери до вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та сприяли  вихованню у студентської молоді правильне національне ставлення до цих страшних подій.

16 травня. Вітаємо призерів

В прошлый уик-энд в Могилёве (Республика Беларусь) прошел Чемпионат Европы по борьбе сумо среди молодежи. За победу соревновались около 300 спортсменов из 15-ти стран. Бахмутские сумоисты в составе сборной команды Украины завоевали три третьих и два вторых места.
 Бронзовыми призёрами стали студенты 4 курса физкультурного отделения нашего училища Олег Давиденко (в категории до 70 кг) и Кирилл Головко (в категории до 85 кг).

14 травня. Концерт в рамках гуманітарної акції «В єднанні - сила».

14 травня студенти 1 курсу фізкультурного відділення нашого училища відвідали міській народний дім, в якому відбувся концерт в рамках гуманітарної акції «В єднанні - сила».

12 травня. Позакласний захід, присвячений Дню матері

12 травня в училищі відбувся позакласний захід, присвячений Дню матері. У вестибюлі училища була представлена виставка творчих робіт студентів. У процесі підготовки до заходу психологом училища Щербаковою Г. В., оператором Сезоненко С.О. та студентами зі студентського самоврядування був створений  відеоролик про ставлення людей до своїх матерів. Кожен зміг висловити свою думку про роль матері у своєму житті.
Весь захід був спрямований на виховання у молоді поваги та бережливого ставлення до своїх матерів протягом усього життя, розуміння того, що поки живе мати, доти живимо й і ми.

5 травня. Тематичний захід «Великодні дзвони»

5 травня в училищі проходив тематичний захід «Великодні дзвони», присвячений Дню Святої Пасхи. Студенти підготували розповідь про звичаї, обряди та заспівали великодні пісні. Творча група молоді з 3 курсу дошкільного відділення, що брали участь у обласній акції «Від писанки до писанки», розповіли про свій внесок у цю подію, поділилися враженнями та продемонстрували свої писанки. Також усі присутні подивились фільм «За легендою Ісуса Христа». Цій захід мав народознавче та національно-патріотичне значення для студентської молоді.

25-29 квітня. МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ КОМІСІЇ ОКРЕМИХ МЕТОДИК

В Артемівському педагогічному училищі з 25 квітня по 29 квітня проводився методичний тиждень комісії окремих методик. Заплановано і проведено методичні заходи:

 • Виставка – огляд кращих методичних матеріалів викладачів комісій окремих методик.
 •  Участь у міському методичному об’єднанні вихователів.

 Лекція на тему «Нові аспекти реалізації мовленнєвої компетенції дошкільників на заняттях з розвитку мовлення».

 • Презентація інформаційного збірника ПЦК окремих методик. Шляхи реалізації проблеми комісії викладачами окремих методик.
 • Відкрите засідання ПЦК. Обговорення досвіду роботи викладача Л.Д.Погорєлової.
 • Впровадження ефективних педагогічних технологій в практику роботи. Бінарне заняття.

Заслуговує на увагу виставка – огляд  методичних матеріалів викладачів за 2015-2016 н. рік.
Напрямки роботи:

 • Впровадження ефективних педагогічних технологій в практику роботи;
 • Навчально-методичне забезпечення якісної підготовки фахівців дошкільної освіти;
 • Професійне зростання викладачів – запорука готовності до інноваційних перетворень;
 • Пошук ефективних шляхів формування  пізнавальної і творчої активності студентів;
 • Формування професійної компетентності і методичної підготовки майбутніх вихователів;
 • Шляхи реалізації заходів національно-патріотичного виховання викладачами комісії.

Викладачі демонстрували кращі методичні розробки, консультації, конспекти відкритих занять, педагогічні проекти, досвід роботи, рекомендації до практичних та лекційних занять.
Напрям «Шляхи реалізації заходів національно-патріотичного виховання»  представлен методичним  рекомендаціями до впровадження в практику роботи принципів, методів національно-патріотичного виховання на заняттях, кращими курсовими проектами, поза аудиторними заходами.
Визвала зацікавленість виставка матеріалів  по формуванню професійної компетентності і методичної підготовки майбутніх вихователів - творчі роботи студентів і викладачів.
У методичному кабінеті відбулась презентація  інформаційного збірника ПЦК  окремих методик за 2015-2016 н.рік.
З метою реалізації проблеми комісії ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ, викладачі демонстрували  виконання  заходів, методичні наробки, результативність роботи.

25 квітня викладачі комісії окремих методик Білоус Л.В., Коваленко О.В. провели відкрите практичне заняття «Куточок природи – джерело пізнання та натхнення». Заняття проводилося в цікавій та незвичайній формі роботи – засідання методичного об’єднання вихователів.
На занятті була створена сприятлива робоча атмосфера, в якій студенти  31-Д групи відчули себе справжніми фахівцями. Вони активно брали участь в аналізі куточків природи, занять з малювання з натури, з пам’яті з використанням, як традиційних, так і новітніх методів зображення (комп’ютерної графіки), познайомились з особливостями створення  еколого-педагогічного проекту.
Заняття було проведено на високому професійному рівні.

26 квітня голова ПЦК окремих методик Земська О.Л. прийняла участь у міському методичному об’єднанні  вихователів. Вона виступила  з лекцією на тему: «Нові аспекти реалізації мовленнєвої компетенції дошкільників на заняттях з розвитку мовлення», де познайомила молодих вихователів міста з різними видами мовленнєвих занять, шляхами оптимізації роботи з розвитку мови в різних видах діяльності.

28.04.2016 р. в рамках роботи комісії окремих методик відбулася презентація досвіду роботи викладача методики фізичного виховання Погорєлової Л.Д. з проблеми: «Формування рефлексивних умінь у майбутніх вихователів засобами інноваційних технологій».
В процесі обговорення досвіду роботи піднімались питання професійної компетентності майбутніх фахівців та вміння інтегрувати отриманні знання в зміст роботи  з фізичного виховання дошкільників.

20-28 квітня. ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

з 20 по 28 квітня 2016 року в Артемівському педагогічному училищі проведено тиждень з охорони праці присвячений Всесвітньому дню охорони праці під девізом «Стрес на робочому місці. Колективний виклик».
Для проведення тижня було створено оргкомітет, головою якого призначено заступника директора з навчальної роботи Копилову В.В. Оперативно-методичне керівництво роботою з охорони праці здійснювала інженер з ОП училища, викладач ОП та БЖД Шабайдаш О.Л.
Оргкомітетом розроблено план заходів тижня з охорони праці.  

Протягом тижня:

 • перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з ОП, виконання положень розділу з ОП колективного договору по створенню безпечних умов праці, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, заходів протипожежної та електробезпеки, спрямованих на запобігання профзахворювань та виробничого стресу співробітників училища;
 • проведені контрольні рейди з перевірки безпечної експлуатації та пожежної безпеки електроприладів в гуртожитку;
 • проведені огляд-конкурси стану ОП та БЖД в навчальних аудиторіях, виконання заходів які сприяють запобіганню нещасних випадків, професійних захворювань та стресу на виробництві та з учасниками навчально-виховного процесу;
 • проведено за участю психолога училища Щербакової А.В., інженера з ОП Шабайдаш О.Л., та заст..директора з АГД Бутко О.Ф. та навчальний семінар-тренінг з викладачами та співробітниками  «Як уникнути стресу на роботі»;
 • проведені бесіди зі студентами «Стрес на робочому місці. Колективний виклик».
 • підготовлено та оформлено тематичну виставку-презентацію «Стрес на робочому місці»;
 • проведено навальний семінар-практикум з черговими «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів»;
 • проведено інструктаж з технічним персоналом «Правила дій під час виникнення пожежі» за участю інспектора МНС Олексійова О.І.;
 • проведено серед студентів ІІІ курсів конкурс плакатів «Стрес на робочому місці»

28 квітня. Вітаємо переможців.

У межах культурної програми обміну Бахмут-Львів громадська організація «Моя єдина» спільно з організацією «Громадські ініціативи України» провела конкурс відеороликів «Візитка Бахмута» серед студентських команд вищих навчальних закладів міста Бахмут (Артемівськ).
Мета конкурсу - ознайомлення молоді з історією Бахмута, формування туристичної привабливості міста, виховання почуття патріотизму, гордості за своє рідне місто, формування нового погляду та перспективи розвитку міста.
Цей конкурс був запропонований 8-ма навчальним закладам, проте тільки 5 взяло участь.
Команда педагогічного училища «Молодь Бахмута» представила свою роботу «Від минулого в сучасне» та перемогла в конкурсі. В своєму відеоролику студенти докладно розповіли про місто, про його минуле та сьогодення, торкнулися історії свого училища та  показали найцікавіші місця.
Перед нами стояло важке, але одночасно й цікаве завдання. Незважаючи на те, що команди були сильними, а досвіду з режисерських навичок та монтажу було мало, наш відеоролик більшістю голосів відмічений як найкращій.
Нагородою стала триденна поїздка до м. Львів за програмою культурного обміну Бахмут-Львів.
Студенти команди готуються до поїздки з різноманітними подарунками, танцювальним флеш-мобом та словами привітання.
Сподіваємося, що поїздка принесе  нам багато задоволення і  об’єднає молодь всієї країни.

27 квітня «Потяг єднання «Труханівська Січ»

27 квітня студенти училища разом із іншими навчальними закладами міста зустріли «Потяг єднання «Труханівська Січ», який у межах Всеукраїнської акції курсує містами Донеччини. До Бахмута прибули представники волонтерських організацій, освітяни, музиканти, журналісти. Наймолодшому волонтеру – школярці  було лише 9 років, а найстаршому – 70.
Молодь нашого училища мала нагоду привітати гостей хлібом та сіллю, а студенти інших навчальних закладів, яких було вісім, подарували прапор та сувеніри. Громадські активісти привезли з собою багато подарунків і не поїхали від нас із порожніми руками. Студенти разом зі школярами побували на майстер-класі з розфарбовування картин та прикрашання писанок, який відбувся у потязі. Там мали можливість поспілкуватися з волонтерами. Усі виготовлені роботи, подарунки і сувеніри поїдуть до Києва і будуть представлені на виставці в Києво-Печерській лаврі.

21 квітня.  Концерт інструментальної музики
«Безмежний світ емоцій та почуттів»

Стало доброю традицією навесні проводити звітний концерт комісії інструментального циклу. Викладачі разом зі студентами порадували слухачів новою програмою,  яка відмічалася різноманітністю стилів, жанрів і форм. В концерті прозвучали твори від старовинних авторів до наших сучасників.
Яскравим початком концерту став виступ колективу  оркестру народних інструментів  4 курсу музичного відділення.

Безліч яскравих образів, емоцій, почуттів відобразили виконавці фортепіанних творів.

Звучання цифрового електронного інструменту дало можливість почути старовинний клавесин.

Прозвучали аранжировки популярних мелодій, зроблені нашими викладачами для синтезатора.

Яскравим завершенням концерту став виступ студентки 3 курсу Дмитрук К. з авторською композицією.

Високий рівень виконання показали всі студенти – учасники заходу.
Концерт додав слухачам весняного тепла і настрою.

21 квітня. Участь у студентському форумі "Чорнобиль — довгий слід трагедії".

21 квітня студенти 11 групи дошкільного відділення педагогічного училища брали участь у студентському форумі "Чорнобиль — довгий слід трагедії". Нами була представлена робота — відеоролик про Чорнобильську трагедію. Зміст ролика розкриває причини та наслідки екологічної катастрофи, яка сталася в Україні 30 років тому та сколихнула весь світ. Але сьогодні наше покоління відчуває особливу турботу за екологічні проблеми не тільки в нашій країні, а й у всьому світі, адже "чужого горя не буває". Студенти нашого училища прослухали цікаву інформацію про цю страшну подію та пізнали для себе багато нового.

Поздравляем чемпиона!

17 апреля в г. Малага (Испания) завершился чемпионат Европы среди юношей и девушек, юниоров и юниорок. Донецкую область в составе сборной команды Украины на соревнованиях представляло 6 спортсменов. Среди них Андрей Шевченко – студент 1-го курса физкультурного отделения Артемовского педагогического училища, который стал бронзовым чемпионом Европы среди юниоров.
Пауэрлифтеры – юниоры Донбасса завоевали три награды в последний день чемпионата Европы. Выступление спортсменов Донецкой области позволили юниорской сборной пауэрлифтеров Украины занять первое место в командном зачете соревнований.

Поздравляем Андрея с успешным выступлением на чемпионате Европы и желаем завоевания высших наград мирового первенства, которое пройдет в Польше в августе 2016 году.

19 квітня в центрі міста Бухмут відбулась культурологічна акція «Від писанки до писанки»

19 квітня в центрі міста Бухмут відбулась культурологічна акція «Від писанки до писанки». ЇЇ метою стало національно – патріотичне виховання молоді, шанобливе ставлення до української культури писанкарства та популяризація мистецтва писанкарства в регіоні. Організатор цієї акції - майстер декоративно – прикладного мистецтва Денисенко Д.А. Разом  зі студентами – волонтерами педагогічного училища Бабаєвою В.Ю., Бажиновою А.Ю., Горбенко Т.М., Терещенко Г.В. провели цікавий майстер – клас з розпису яєць традиційною технікою воском.
         Студенти дошкільного відділення з додатковою спеціалізацією «Керівник образотворчої діяльності в дошкільному закладі» разом із мешканцями міста із великим задоволенням вчились розписувати яйця.
         Ці навички декоративного малювання стануть в нагоді на передодні Великодня.

14 квітня. Позааудиторний захід «Натхненний піснетворець», присвячений 85-річчю від дня народження О.Білаша

14 квітня в Артемівському педагогічному училищі в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання відбувся позааудиторний захід «Натхненний піснетворець», присвячений 85-річчю від дня народження О.Білаша, організований комісією хорового диригування та постановки голосу музичного відділення.
З перших хвилин глядачі були захоплені сторінками життєвого і творчого шляху митця.
В музичній вітальні пролунали кращі вокально-хорові твори О.Білаша у виконанні солістів (студентів та викладачів), дуетів, тріо, хорових колективів ІІІ та ІV курсів. Сучасне мультимедійне супроводження виконання допомогло глядачам глибше відчути та зрозуміти художні образи пісень О.Білаша.
Захопленням та натхненням озвалися в серцях молоді пісні композитора, бо вони не мають ні вікових, ні часових обмежень, актуальні і сьогодні, розкривають загальнолюдські цінності: вірність матері, «батьківській землі», рідній Україні.
Проведення заходу сприяло формуванню національної культури, духовності, патріотизму у студентів – майбутніх вчителів.

9 квітня. День відкритих дверей.

9 квітня відбувся День відкритих дверей. Учні 9-их та 11-их класів ознайомилися з матеріальною базою училища, творчими виставками студентів, переглянули фільм про навчання в педагогічному училищі. Директор АПУ Мащенко Н.Б. познайомила з особливостями вступної компанії 2016 року та відповіла на питання майбутніх абітурієнтів та  батьків.
Психолог Щербакова Г. В. провела психологічний тренінг «Зоопарк» з метою виявлення самооцінки присутніх. Також абітурієнти, які вибрали дошкільне відділення, спробували свої сили в паперопластиці. Вони виготовляли святкові кошики та прикрашали їх.
Керівник фізичного виховання Кравченко В.В. познайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями творчого конкурсу з фізичних випробувань.
Викладачі музичного відділення Сердюк І.Г. та Бабій О. В. провели майстер – клас з ігри на синтезаторі та співу, чим заохотили учнів та надали впевненості в своїх творчих можливостях.

6 квітня. Випускник року 2016

6 квітня в Артемівському педагогічному училищі відбувся традиційний конкурс випускників. Метою свята-конкурсу була демонстрація професійної підготовки сучасного спеціаліста – вчителя музичного мистецтва, фізичного виховання, вихователя дошкільного закладу. Як завжди він проходив у два тури.

У І турі за темою «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо» кожний студент на практиці в школі провів урок музики, фізкультури, заняття в дошкільному закладі.

Переможцями стали такі випускники:

Панкова Ольга (5 кл.) – урок музичного мистецтва «Музика мого народу».

П’янов Денис (5 кл.) – урок фізкультури «Славетні козачата».

Баришполь Надія – заняття в ДНЗ «Український посуд».

ІІ тур конкурсу відкрив виступ флеш-мобу збірної команди фізкультурного відділення, що емоційно зарядив зал,  а ведучі на сцену запросили переможців І туру.

Першим конкурсанти виконували завдання, в яких показували, що їх майбутня професія найкраща.
У візитній картці «Серце віддаю дітям» випускники довели, що своїй професії готові присвятити все життя.
Методична вікторина підтвердила глибокі знання конкурсантів з основ педагогіки, психології.

Вразили всіх гостей зала підготовка завдання «Хвилина слави моїй державі».
Майбутні педагоги українськими піснями, танцями, спортивними вправами переконали, що школярів та дошкільнят виховають патріотами України.

А останнє завдання мюзикл «Муха-Цокотуха» на сучасний лад переконало, що наші випускники талановиті актори, співаки, майстри з виготовлення костюмів, володіють педагогічною майстерністю, всіма навичками роботи з колективом.


У перервах між завданнями випускників вітали молодші курси сучасними танцями та піснями.

Під час підведення підсумків журі оголосило високі бали всім учасникам які були нагороджені грамотами, зірками, грошовими нагородами, а головний приз, І місце посіла майбутній вчитель музичного мистецтва, музичний керівник ДНЗ – Панкова Ольга. 

  

5 квітня.Презентація соціально-патріотичного проекту «Хай у серці кожної людини живе любов до України!».

5 квітня в училищі відбулася презентація соціально-патріотичного проекту «Хай у серці кожної людини живе любов до України!». Цій проект розробили та реалізували студенти 4 курсу дошкільного відділення.
Метою досліджень стало поглиблення знань про сучасну історію  України, українські народні календарні свята та прикмети.  Глядачі отримали інформацію щодо значущих подій сучасної України, про українські народні свята та обряди. Студентами як підсумком проекту була продемонстрована  українська народна рухлива гра «Сірий кіт».
Таким чином, проведення соціально-патріотичного проекту сприяло вихованню патріотичних відчуттів студентів та формуванню їх активної громадської позиції.

31 березня Першоквітнева шоу-розважальна програма «Сміятися дозволяється!»

31 березня напередодні Дня сміху, в нашому училищі відбулася першоквітнева шоу-розважальна програма «Сміятися дозволяється!». Як і належить на перше квітня, були жарти, пісні, гумористичні сценки та танці, сміх та розіграші. Всі сміялися від душі!

21-25 березня 2016р.  Тиждень науково-методичної роботи викладачів комісії інструментального циклу.

Одним із інноваційних підходів до організації науково-методичної роботи викладачів в Артемівському педагогічному училищі є проведення тижнів предметно-циклових комісій.

 З 21 по 25 березня відбувся науково-методичний тиждень комісії інструментального циклу, спрямований на удосконалення і активізацію методичної роботи викладачів, поширення та розповсюдження кращого педагогічного досвіду,  відкриття шляху до пошуку, ініціативи та творчості.
Протягом тижня було проведено ряд заходів:

Виставка науково-методичних матеріалів, на якій кожен з викладачів комісії презентував доробки власного педагогічного досвіду.

 Конкурс на кращий методичний матеріал за напрямками: методичні розробки та рекомендації; навчально-методичні посібники для самостійної роботи студентів;  пошукові та науково-дослідницькі роботи; досвід впровадження інноваційних технологій навчання. Кращі методичні роботи відмічені дипломами.

Викладач-методист вищої категорії Савінова І.І. провела майстер-клас, на якому презентувала досвід роботи з проблеми: «Поліхудожній підхід  у розумінні та розкритті музичних образів у творах українських композиторів».

В рамках реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді проведено засідання круглого столу з проблеми: «Вплив української народної творчості на формування духовності та національної свідомості майбутнього вчителя музичного мистецтва». Обмін досвідом з проблеми відбувся цікаво, змістовно, конструктивно. Виступи викладачів  супроводжувалися ілюстраціями власних обробок та аранжувань народної музики на народних та електронних музичних інструментах.

17-19 березня 2016. Участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

В шостий раз Артемівське педагогічне училище  брало участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка відбулась 17-19 березня 2016 року у м. Києві. Урочисте відкриття відбулося у Київському палаці дітей та юнацтва.

Організатором виставки є компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, національної академії педагогічних наук України.

Разом з іншими навчальними закладами України Артемівське педагогічне училище активно впроваджує сучасні  освітні та інноваційні технології, які були презентовані на стендах училища.

На виставці були гідно представлені навчально-методичні посібники, інформаційні матеріали  предметних комісій всіх  відділень нашого училища, творчі роботи викладачів та студентів. Матеріали викликали інтерес учасників виставки. Відвідувачі виставки з інтересом розглядали та знайомилися зі збірниками  творчих робіт студентів.

Викладачі нашого училища приймали участь у науково-практичних конференціях, відвідували семінари, були учасниками круглих столів та майстер-класів.

За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір на міжнародній виставці училище одержало диплом.

10 березня. Масляна в училищі

10 березня весело та гамірно було у вестибюлі нашого училища – студентство святкує Масляницю! В центрі традиційне опудало. Хлопці та дівчата у національному вбранні, рушники, обереги – розмаїття кольорів.  Столи ломляться від різної смакоти. На кожному з них – обов’язково млини, бо це ж символ сонця, а також пироги, вареники, сир, мед, сметана, узвар і ще багато – багато чого. Лунають пісні, жарти, примовлянки, запросини скуштувати страви.  Наприкінці свята відбувся ярмарок – розпродаж приготованих страв. Усі виручені гроші підуть на благодійність – дітям-сиротам, яки знаходяться на лікуванні у міської дитячої лікарні.
           Таким чином, ставши учасниками святкового дійства, студенти відчули свою причетність до традицій нашого народу, де панує щедрість, щирість, гостинність, що об’єднує покоління і народи. Проведення таких свят – краплинка у скарбницю душі майбутніх педагогів щоб передавати ці надбання своїм вихованцям з покоління в покоління.

06 березня 2010. Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь 2016»

06 березня в м. Сєвєродонецьку в обласному музичному училищі імені С.С.Прокоф'єва відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2016», в якому студенти музичного відділення Артемівського педагогічного училища взяли активну участь і під час виконання конкурсної програми фестивалю продемонстрували виконавську майстерність, емоційність та артистизм.
У номінації «Естрадний вокал» студентка ІІ курсу музичного відділення Рева Юлія одержала диплом І ступеню.
У номінації «Академічний вокал» студентка ІІІ курсу музичного відділення Муратова Камілла (викладач Чумакова К.С., концертмейстер Чернова Л.М.) одержала диплом ІІІ ступеню.
Виступ вокального ансамблю «Альянс» під керівництвом викладача Грекович Т.П. відмічено дипломом ІІ ступеню.
Студенти Дмитрук Ксенія (викладач Савінова І.І.), Самойлова Анжеліка (викладач Чумакова К.С.), Хоружевська Маргарита (викладач Піскун В.І.) отримали дипломи учасників конкурсу.

Вітаємо наших обдарованих студентів
та бажаємо успіхів у подальшому професійному і творчому
зростанні!

22-26 лютого 2016 року. Тиждень науково-методичної роботи комісії хорового диригування та постановки голосу

З 22 по 26 лютого в Артемівському педагогічному училищі відбувся тиждень науково-методичної роботи викладачів комісії хорового диригування та постановки голосу.
З метою відзначення і поширення кращого педагогічного досвіду, підтримання творчої праці викладачів, підвищення їх професійної майстерності в рамках тижня було проведено:

Виставку-презентацію педагогічного досвіду викладачів комісії, що включала науково-методичні та творчі роботи, що висвітлюють актуальні проблеми сучасної мистецької освіти

Круглий стіл «Сучасні освітні підходи до формування мистецької компетентності студентів». У доповідях викладачів були висвітлені інтеграційні процеси та сучасні підходи щодо підготовки фахівців нової генерації здатних до творчості та новаторства в педагогічний діяльності.

Відкриті заняття з хорового диригування та постановки голосу, де в атмосфері співпраці та співтворчості була представлена дослідницько-експериментальна робота, що спрямована на впровадження сучасних методик навчання в музичній освіті

Конкурс «Сузір’я педагогічної майстерності» став фінальним заходом проведення тижня, що сприяв творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності викладачів.

Завершився конкурс виступом директора Артемівського педагогічного училища Мащенко Н.Б., яка підвела підсумки та нагородила переможців грамотами

22-26 лютого 2016 року. Тиждень фізико-математичних наук

З 22 до 26 лютого  в училищі був проведений Тиждень фізико-математичних наук, спрямований на підтримку  інтересу до навчання математиці, фізиці та інформатиці, пропаганди і популяризації точних наук, привернення уваги до проблем безпеки в мережі  інтернет.
       З цією метою протягом тижня було організовано та проведено ряд заходів.
22 лютого Тиждень відкрився тематичною виставкою газет з фізики: «Фізика і практика»

«Фізика може бути цікавою!».  Студенти мали змогу ознайомитись з цікавими фактами та добіркою матеріалів, який можна використовувати й на практиці.

Також у вестибюлі училища стартував конкурс для студентів 1-3 курсів «Підкаже інтернет» та «В країні Ребусландії» . Переможцем конкурса стала студентка 2 ф/в Васильєва В.

Цього ж дня студенти  1-2 курсів взяли участь у олімпіаді з фізики

Вітаємо переможців:
1 місце – Анісімова Наталя (1 м/в)
2 місце - Конєва Єлізавета (11-Д)
3 місце - Уварова Валерія (11-Д)

23 лютого була проведена олімпіада з математики.
За результатами олімпіади вітаємо переможців :

І місце – студентка першого курсу музичного відділення Анісімова Н.О.

2 місце – студентка 11-Д групи Конева Е.М.

3 місце – студентка групи 1 Ф/В Коритіна Н.О

24 лютого  відбувся конкурс «Математичний калейдоскоп» для студентів  1-2 курсів.
У першому турі - „Домашнє завдання” студенти за обраними темами підготували виступи, де в цікавій формі розповіли глядачам про геометрію українських вишиванок, про зв’язок математики з обраною професією та магію математичних чисел.
У другому турі капітани команд змагалися на визначення авторів відомих виразів про математику.
Четвертий тур, який мав назву «Кіт в мішку», виявив, хто з команд дав найбільшу кількість правильних відповідей на математичні запитання.
Самим веселим виявися останній тур «Швидкий підрахунок», де студенти обох курсів повинні були надати вірні результати за мінімальний обсяг часу.
Після оголошення результатів фіналу відбулося урочисте нагородження директором училища Мащенко Н.Б. всіх учасників конкурсу «Математичний калейдоскоп» дипломами та призами, а також були нагороджені всі учасники та переможці олімпіад з математики.

25 лютого  студенти взяяли участь у конференції «День безпечного інтернету», долучившись до відзначання всесвітнього дня безпечного Інтернету, який було  було започатковано в 2004 році організацією Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету). Українці приєдналися до відзначення цього дня в 2009 році. Метою заходу було ознайомлення з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі, формування навичок правильного реагування на небезпеку мережі, культури поведінки в Інтернеті, виховувати бажання дотримуватися правил особистої безпеки.

22 лютого.  Кращої, ніж рідна, мови не буває

Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. В ній – історична доля, духовна могутність та національна суть. 21 лютого представники всіх націй і народностей у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята в Артемівському педагогічному училищі було оформлено інформаційний стенд  «Кращої, ніж рідна, мови не буває», що мав на меті розкрити історію виникнення свята, його трагічний початок, а також відзначення в Україні. Разом з тим, стенд містив  колаж висловів відомих людей про рідну мову.
Таким чином, цей день став ще одним нагадуванням, що ми – частка свого великого народу, наше завдання – зберегти у своєму серці любов до рідної мови.

20 лютого. Участь у міської акції до Дня соціальної справедливості та Дню Героїв Небесної Сотні «Мені болить моя країна»

Студенти та викладачі училища 20 лютого прийняли участь у міської акції до Дня соціальної справедливості та Дню Героїв Небесної Сотні «Мені болить моя країна». На Площі Свободи бахмутчане прийшли згадати страшні події на Майдані і вшанувати пам'ять земляка Героя України Дмитра Чернявського і Героїв Небесної Сотні.

18 лютого. Участь у зустрічі з начальником відділу соціальної роботи Міського центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді

18 лютого студенти 1 курсу фізичного відділення училища та класний керівник Погорелова Л. Д. були на зустрічі з начальником відділу соціальної роботи Міського центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Вірою Решевською та з лікарем-гінекологом ЦРЛ Тетяною Борисовою лікарем-гінекологом жіночої консультації ЦРЛ з метою профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом (ІПСШ). 20 лютого - День профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом. Студентам в конференц-залі бібліотеки УІПА розповіли, як правильно планувати сім'ю і своє особисте життя, роз'яснили, ніж можуть бути чреваті безладні статеві зв'язки.

15 лютого. Участь у мітингу, присвяченому пам'яті загиблим воїнам в Бахмуті біля Пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

15 лютого студенти та викладачі прийняли участь у мітингу, присвяченому пам'яті загиблим воїнам в Бахмуті біля Пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Афганська війна забрала життя понад трьох тисяч українських хлопців, в тому числі 22 бахмутчан і 6 жителів Бахмутського району. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів та поклали квіти до пам'ятника.

13 лютого. Участь в міському заході, присвяченому трагічним подіям, які трапились рік тому 13 лютого 2015 року у Бахмуті.

13 лютого студенти та викладачі училища прийняли участь в міському заході, присвяченому трагічним подіям, які трапились рік тому 13 лютого 2015 року у Бахмуті. Поминальним молебнем вшанували пам'ять загиблих, поставили свічку за упокій мирних жителів, а також помолилися про світ.
Після молебню біля тисячі жителів міста пройшли від Свято-Миколаївського храму до школи №4, місця, де сталися страшні події минулого року.
Усі присутні стали свідками відкриття пам'ятного знаку, яка розташована на території школи №4

6-10 лютого. Вітаємо переможця!

З 6 по 10 лютого 2016 р. у місті Коломия Івано-Франківської області проходив чемпіонат України з пауерліфтенгу. Студент першого курсу фізкультурного відділення Артемівського педагогічного училища Шевченко Андрій зайняв почесне перше місце на чемпіонаті серед юніорів та юніорок у вазі до 120+.

28.01. Відкрита виховна година до Дня вшанування пам`яті героїв Крут «Хто вони, герої Крут»

Однієї з найстрашніших сторінок нашої історії є бій під Крутами (29 січня 1928 року). Ця подія набула для українського народу символічного значення. Тому 28 січня 2016 року Артемівському педагогічному училищі була проведена відкрита виховна година до Дня вшанування пам`яті героїв Крут «Хто вони, герої Крут». В актовому залі студенти другого курсу фізкультурного відділення (класний керівник Волошко О. А.) та третього курсу музичного відділення (класний керівник Міхайленко О. В.)
Усім присутнім було запропоновано перегляд відео сюжетів, фотоматеріалів про події під Крутами. Звучали пісні: «Реквієм» та «Балада про Крути». На заході були присутнє більш ніж 60 студентів усіх відділень.

Цій виховний захід мав національно-патріотичну спрямованість, яка реалізую Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді. 

6 січня. "Різдвяні вечорниці" до свята Різдва Христова

6 січня 2016 року в училищі студенти підготували та провели обряд «Різдвяні вечорниці» до свята Різдва Христова. В театралізованій формі господарі зустрічали колядників та частували різноманітними різдвяними стравами. У виконанні вокальної групи музичного відділення пролунали пісні «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Щедрик», «Нова радість стала», «Різдво Христове», «І в вас і в нас хай буде гаразд!». Колядники в українських костюмах із різдвяною зіркою запропонували господарям та всім присутнім багато колядок, щедрівок, жартів звучали найкращі побажання добра та щастя у новому році.

А далі колядники завітали до працівників міської держадміністрації, які щиро зустріли гостей. Тож студенти чимало наколядували собі на свято та продовжили подорож по місту.


На головній площі біля новорічної ялинки було цікаво та весело. Студентська молодь вітала усіх присутніх з різдвяними святами, хлопці та дівчата Артемівського педагогічного училища співали, щедрували  та пританцьовували, даруючи гарний настрій, посмішки та  побажання добра та щасливого Різдва усім мешканцям та гостям міста Артемівська-Бахмута.

17 грудня. Свято, присвячене Дню Святого Миколая для дітей переселенців з інвалідністю.

17 грудня студенти молодіжної організації «Серця, палаючі добром» провели свято, присвячене Дню Святого Миколая для дітей переселенців з інвалідністю. У теплій дружній обстановці дітлахів зустріли ангели - помічники Святого Миколая, лесовичок Кузя, неслухняний Лафаня і звичайно ж сам Святий Миколай. Студенти музичного відділення, разом з інструментальним ансамблем (керівник Чупиков В.І.) виконали святкові пісеньки, а студенти дошкільного відділення грали в різні ігри з запрошеними гостями. Всі діти отримали в подарунок солодкі призи та м'які іграшки, які студенти зібрали на благодійній акції «Чудеса добрих справ».

16 грудня. Свято - розвага «День Святого Миколая» в Артемівському районному Реабілітаційному центрі для дітей з обмеженими можливостями.

16 грудня студенти 41 групи дошкільного відділення разом з класним керівником групи Коваленко Є.В. провели свято - розвага «День Святого Миколая» в Артемівському районному Реабілітаційному центрі для дітей з обмеженими можливостями. Ініціаторами заходу стали активні учасники молодіжної організації училища «Серця, палаючі добром»: Качкалда Уляна, Логвиненко Вікторія і Козинцева Наталя. Дітки з центру грали, танцювали, малювали і отримали масу позитивних емоцій під час свята. Наприкінці заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая, які підготували студенти училища.

16 грудня. День чаю

16 грудня в студенти 11, 21 і 41 груп дошкільного відділення взяли участь у виховному відкритому годині, присвяченому Міжнародному дню чаю: «Англійський чай - напій нації». Студенти творчо представили історичний матеріал про формування традиції англійського чаювання, починаючи з 1664 року і донині, пояснили особливості чаювання, здійснюваного в різний час дня. Був проведений майстер-клас з приготування традиційного чорного чаю і чаю з молоком. Студенти, які отримують спеціалізацію з англійської мови, виконували англійські дитячі пісні, які знайомлять дошкільнят з традиціями англійського народу. Було також використано відео з д / с № 54, в якому діти старшої групи разом зі студентами-практикантами співають про англійську чаї.
Захід сприяв інтернаціональному вихованню, розвитку культурної компетенції студентів, навчило студентів з повагою ставиться до традицій і звичаїв народів світу.

9 грудня. Спортивно-розважальне свято «Бравий вигляд, у всьому лад – без п’яти хвилин солдат!»

9 грудня  в училище було проведено спортивне-розважальне свято «Бравий вигляд, у всьому лад – без п’яти хвилин солдат!», присвячено Дню збройних сил України. У святі прийняли участь юнаки першого, третього та четвертого курсів фізичного відділення. Молоді хлопці змагалися у швидкості та спритності у комбінованих естафетах, стріляли з пневматичної зброї, складали рюкзак на швидкість та проявили фізичну силу під час штовханні гирі.
Усі команди були достойними переможцями, однак місця розподілилися таким чином: 3 місце – четвертий курс, 2 місце – перший курс та 1 місце – третій курс. Нагородою за достойний виступ стали солодкі призи усім учасникам.
        

9 грудня. Відкрита виховна година, присвячена Дню збройних сил України «Довіряємо вам Батьківщину!»

9 грудня  студенти 2 курсу музичного відділення сумісно з класним керівником Грекович Т.П. підготували та провели відкриту виховну годину, присвячену Дню збройних сил України «Довіряємо вам Батьківщину!». Запрошеними були групи першого, другого та третього курсів дошкільного відділення. Почесними гостями стали військовослужбовці центра забезпечення бронетанкового озброєння та техніки військової частини А 27-30 - майор Ходак Вадим Вікторович та старший солдат Посохов Євгеній  Олександрович. Цій захід сприяв вшануванню українського воїна – надійного захисника Батьківщини, відданого патріота і людину, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. На пам’ять про зустріч студенти подарували військовим обереги маки з жовто-блакитними стрічками, зробленими власноруч.
Мета виховної години - вчити підростаюче покоління бути гідними громадянами своєї держави; розвивати почуття відповідальності за безпеку країни; виховувати почуття патріотизму та любові до Батьківщини.

3 грудня. Майстер – клас по виготовленню новорічних прикрас для дітей з обмеженими можливостями

03 грудня відбувся майстер – клас по виготовленню новорічних прикрас для дітей з обмеженими можливостями. В ігровій формі, в костюмах казкових персонажів та клоунів, студенти 4 курсу дошкільного відділення: Боришполь Надія, Качкалда Уляна, Грипась Олена, Красиліна Дар’я, Логвиненко Вікторія, Капшук Інна сумісно з дітьми виготовляли  прикраси на ялинку із паперу та розфарбували гіпсові сувеніри. Казкова атмосфера та цікаві завдання дозволили дітям проявити свої творчі здібності та подарувала усім присутнім чудовий настрій.

3 грудня. Вокальний конкурс "Шанс"

Вже стало доброю традицією кожного року проводити конкурс вокальної майстерності  «Шанс» в нашому училищі: так у цьому році конкурс пройшов 3 грудня, в конкурсі приймали участь студенти ІІ – ІV курсів музичного відділення.
         На сцену виходили учасники й демонстрували свої вокальні здібності. Підготовлені твори різнилися жанрами, стилями, вокальними можливостями виконавців.
         Конкурс проводився з метою виявлення талановитих студентів в області вокального жанру. Відрізнялась творчістю студентка 3 курсу музичного відділення Дмитрук Ксенія. В її виконанні звучала авторська пісня «Ніжність».
Також серед виконавців увагу журі привернули такі студенти:
Сичова Лілія (2 курс) – І місце (викладач Чумакова К.С.);
Бережной Даніл (2 курс)  – ІІ місце (викладач Чумакова К.С.);
Чашук Римма (2 курс) – ІІ місце (викладач Чумакова К.С.);
Дмитрук Ксенія (3 курс) – ІІ місце (викладач Цапу В.І.);
Дробот Аліна (2 курс) – ІІІ місце (викладач Цапу В.І.);
Кашуба Вероніка (3 курс) – ІІІ місце (викладач Цапу В.І.);
Шаламова Анастасія (2 курс) – ІІІ місце (викладач Цапу В.І.).
Показовими виступами стали вокальні номера: Новодран Світлани (2 курс) с «Піснею  Оксани» з мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки», Мілостная Лілія (4 курс дошкільного відділення) з англійською піснею «Price like to phineks» та дует Самойлова Анжеліка та Сікора Віолета (4 курс) з піснею «Музыка нас связала…» з репертуару гурта «Мираж».

25 листопада. «Палає пам'яті свіча»

З метою розвитку політичної культури, збагачення знань про історичні події на Україні в 30-ті роки ХХ ст. 25 листопада було проведено відкриту виховну годину 21 та 31 груп дошкільного відділення - «Палає пам'яті свіча», присвячений пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. Класні керівники груп Копанишин Л. В. та Момотова О.О сумісно зі студентами  підготували театралізовані постанови, які допомогли глядачам краще зрозуміти трагізм тих історичних подій. Пам'ять про невинно убієнних  повинна згуртувати нас, дати нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави.
27 листопада студенти училища прийняли участь у мітингу-реквієму, присвяченому пам’яті жертв Голодоморів та поклали квіти та свічки біля пам’ятника на Маріупольському кладовищі.

20 листопада. Перегляд відеоролику - Реквієм – пам’яті по загиблим Героям Небесної Сотні

20 листопада в вестибюлі училища до Дня Гідності та Свободи Україні відбувся перегляд відеоролику - Реквієм – пам’яті по загиблим Героям Небесної Сотні, та учасникам антитерористичної операції. Також був оформлен плакат «Україна – єдина країна» та організована тематична вистава періодичних видань. У рамках заходу  вшанували хвилиною мовчання цвіт української нації "Небесну сотню" Київського Майдану, тих воїнів, котрі загинули на Сході України, наших земляків, які віддали своє життя за волю та Незалежність Української держави.

18 ноября. Участие в городском праздновании Дня Студента

18 ноября наши студенты и преподаватели приняли участие в городском праздновании Дня Студента. Грамоты и награды получили лучшие студенты и преподаватели училища. Так в номинации «Лучший староста», стала студентка 41 группы дошкольного отделения – Баришполь Надежда, в номинации «Творческая одаренность» - студентка 4 курса музыкального отделения Панкова Ольга, а в номинации «Лучший классный руководитель» - стала руководитель 211 группы дошкольного отделения – Осипова Татьяна Витальевна. Так же наше училище представило свой звездный вокальный дуэт «Преподаватель и студент» - концертмейстер - Собко Валентина Ивановна и Милостная Лилия студентка 4 курса дошкольного отделения.

17 ноября. День студента

17 ноября в училище праздник День студента отмечали в виде развлекательного шоу «Пять в одном». От каждого отделения была организована команда: дошкольное отделение – «Помогаторы», музыкальное – «Мажорики» и физкультурное – «Спринтаил». Шоу состояло из 5 конкурсов и независимое жюри оценивало каждую команду. В промежутках между конкурсами были музыкальные паузы. Болельщики дружно поддерживали свои команды. Все участники праздника проявили находчивость, смекалку и сообразительность и за это были награждены сладкими призами. А зрители получили море позитивных эмоций!

         09-13 листопада. Тиждень культури та української мови

  З 09 до 13 листопада в училищі був проведений Тиждень культури та української мови, спрямований на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації та водночас демонстрації її краси й багатства, літературної довершеності.
         З цією метою протягом тижня було організовано та проведено ряд заходів.

9 листопада Тиждень відкрився тематичною виставкою. Студенти мали змогу ознайомитися із витоками, історичним шляхом розвитку писемності, з висловами відомих письменників про значення мови в житті людини та роль сучасної української літературної мови.

З нагоди свята у вестибюлі училища було влаштовано перегляд відеогазети «Світлиця слова у безмежжі часу».
У цей святковий день стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика,  у якому взяли участь 26 знавців рідної мови.
Наполегливо й старанно учасники I етапу конкурсу працювали над завданнями, усвідомлюючи значущість рідної мови. Для проведення І етапу (внутрішнього) Конкурсу були розроблені завдання, які були розраховані на виявлення обдарованої молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти.
За підсумками І етапу Конкурсу були визначені переможці:
І рівень
1. Анісімова Н.(І курс музичного відділення).
2. Лієнко Л. (11 група).
3. Дрьомова М. (11 група).
ІІ рівень

Шаламова А.(ІІ курс музичного відділення).

Васильєва В. (ІІ курс фізкультурного відділення).

Черкасова У. (21 група).

Цього ж дня студенти разом із викладачами вшанували українську мову, долучившись до написання  Всеукраїнського диктанту національної єдності, продемонструвавши тим самим солідарність з усіма, хто шанує українську мову, хто хоче, щоб українці спілкувалися рідною мовою і зберегли її для нащадків.
10 листопада відбулася конференція «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ».
Учасники конференції ознайомили присутніх з результатами своїх досліджень про витоки Дня української писемності та мови, життя і діяння славнозвісних просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія та видатного давньоруського письменника-літописця Нестора,  простежили історією виникнення письма та походженням української писемності, простежили становлення українського правопису. Кожен виступ супроводжувався змістовними мультимедійними презентаціями. 
По закінченні роботи доповідачі були нагородженні дипломами учасників  конференції.

 «Українська мови крізь віки та століття». Таку назву мав усний журнал, проведений 11 листопада для студентів других кусів, на якому натхненно звучали поетичні рядки про рідну мову, розливалася чарівна мелодія пісень, веселили присутніх гуморески.
Гортаючи сторінки журналу, учасники та гості ще раз переконалися, що рідне слово – це невід’ємна частина рідного краю, багатого славною історією, зрештою, «маленької вітчизни» – куточків, де залишилися сліди наших предків, того гніздечка, де кожен росте і мужніє.
12 листопада у стінах училища прозвучала радіогазета «Цікаві факти про українську мову та писемність».

5 ноября. День энергосбережения

5 ноября подготовили и провели студенты в общежитии воспитательный час «Как мы экономим электроэнергию?». Красилина Дарья вместе с учебным сектором студенческого самоуправления общежития в интерактивной форме рассказала об электричестве и продемонстрировала презентацию «Энергосбережение в нашей жизни». Немцова Надежда подготовила фильм об источниках энергии на земле и современных альтернативных источниках энергии. Итоги воспитательного часа подвели, используя арт-технологию – изготовили плакаты об экономии энергии в общежитии.

31 жовтня. День Відкритих дверей в Артемівськом педагогічному училищі


31 жовтня 2015 року двері училища привітно відчинилися перед школярами 9-х та 11-х  класів. Дівчата з дошкільного відділення проводили екскурсію для гостів по поверхам училища. Усі присутні змогли познайомились з матеріальною базою училища.
         Талановиті студенти дошкільного, музичного та фізкультурного  відділень підготували привітальний концерт для школярів з вокальними, інструментальними та хореографічними виступами. Також була оформлена  виставка творчих робіт наших студентів.
         Директор училища Мащенко Н.Б. розповіла про особливості навчання в училищі, про вступну компанію 2016 року. Майбутні абітурієнти отримали відповіді на питання про особливості фізичних випробувань та творчих випробувань у викладачів фізичного та музичного відділень.

26-30 жовтня. Тиждень , привчений 71 річниці визволення України від нацизму

26 по 30 жовтня 2015 рогу був проведень тиждень, привчений 71 річниці визволення України від нацизму.
Так у вестибюлі училища з 27 по 29 жовтня робітники бібліотеки оформили стенд «Тих днів не стерти з пам’яті людської», який змогли переглянути усі студенти та викладачі училища. В цю виставку увійшли книжки та статті періодичних видань про визволення України від німецько-фашистських загарбників.
27 жовтня на другому поверху студентами 31 групи дошкільного відділення (класний керівник Копанишин Л. В.) оформлена інформаційна газета «28 – жовтня 1944 року – День визволення України». На ній відображені основні події в часу при визволення України.
28 жовтня у вестибюлі училища відбувся перегляд відео сюжетів про важливу подію в Україні - «А пам’ять священна!». Його змогли подивитися більш 50 студентів училища.  Цій відеоматеріал підготували студенти 21 групи дошкільного відділення, кл. керівник Момотова О.А.
27 та 28 жовтня студенти 1 курсу фізичного відділення (кл. керівник Погорелова Л.Д), 4 курсу фізичного відділення (кл. керівник Баран М. Н) та 11 групи дошкільного відділення (кл. керівник Моісєєва И. М) відвідали залу у краєзнавчому музеї, яка присвячена Другої Світовій війні та прослухали лекцію про визволення Україні у 1944 році «Україна в огні».Загалом було охоплено близько 60 студентів.
28 жовтня студенти 1 курсу музичного відділення кількістю прийняли участь в покладанні квітів біля Обеліска Слави, та вшанували пам'ять загиблих бійців хвилиною мовчання.
28 жовтня проводилася відкрита тематична виховна година, присвячена 71 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, під назвою  «Пам'ятаємо минуле заради майбутнього». Цей захід організували і провели студенти ІІІ та ІV курсів музичного відділення (класні керівники Михайленко О.В., Роббіна Л.І.), та студенти 211 групи дошкільного відділення (класний керівник Осипова Т.В.).
В урочистій обстановці студенти зустрілися з шановними ветеранами, які ратним подвигом на фронті і в тилу кували перемогу над ворогом. Це ветерани ІІ Світової війни: Голощапов Василь Семенович, Личман Микола Федорович, Діденко Іван Филимонович. Зустрічали почесних гостей за українським гостинним обрядом – хлібом та сіллю, частували пирогами з калиною.
В ході проведення заходу усі присутні змогли переглянути фрагмент документального фільму про воєнні роки України, прослухати пісні повоєнних років у виконанні ансамблю студентів ІV курсу музичного відділення (керівник Говжеєва І.М.), сольні пісні у виконанні викладача Чумакової К.С. та студентів Муратової К. і Панкової О. Студенти дошкільного відділення проникливо читали вірші про трагічні бойові події, після чого усі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Розповідь ветеранів про бойові дії за визволення України та рідного міста сприяли усвідомленню уроків життя в процесі нерозривного зв'язку поколінь, вихованню патріотизму і національної гідності студентів. Відеоролик цього заходу буде демонструватися по місцевому телебаченню «Заказ».
29 жовтня класним керівником 2 курсу фізичного відділення  Волошко О. А. проведена виховна година у групі «Суд над націзмом и агрессией». Студенти готували докладі з цієї події та висказували свою думку та повагу бійцям у боротьбі проти нацизму. Було присутнє 18 чоловік студентів. Також у цій день проходив сумісний виховний захід студентів 3 курсу фізичного відділення (кл. керівник Шабайдаш О.Л.) та співробітників краєзнавчого музею. Було продемонстровано багато хронологічного матеріалу про останні місяці перед визволенням Артемівська, Краматорську, Маріуполя, Сталіно (тепер Донецьк). Студенти, кількістю 20 чоловік, декларували вірші воєнних років в яких гідно вшановується подвиг українського народу.
Усі проведені заходи були спрямовані на увічнення пам'яті про події, які передували визволення України від  німецько-фашистських загарбників, вшануванню подвигу солдат, загиблих під час визволення України, посилення турботи про ветеранів війни, та сприяли вихованню національно – патріотичної свідомості студентської молоді.

23 жовтня. 85-річний ювілей училища

Існує прекрасна традиція – святкування ювілею, що завжди є своєрідним підсумком прожитої частини життя.
         У п’ятницю, 23 жовтня, Артемівське педагогічне училище відзначило свій ювілей. 85 років – це не просто дата! Це ціла історія, пов’язана з поколіннями талановитих викладачів та студентів, яким училище дало путівку в нове життя.
         На святкування такої визначної події зібралася вся училищна родина та гості, що розділили з нами радість.
         Училище гостинно відчинило двері для шановних ветеранів, які свого часу у цих стінах прославилися своїми досягненнями, талантами та відданою працею, для випускників, у яких з’явилася можливість пройти рідними коридорами, сучасно оснащеними кабінетами, згадати свою юність, викладачів, котрі запалили іскру знань, були старшими друзями і порадниками.
         85 років – довготривалий шлях, на якому були успіхи й помилки, радість і розчарування, але незмінним залишається одне – згуртований висококваліфікований колектив однодумців, завдяки якому училище живе й розвивається. Така основна думка виступу директора Мащенко Н.Б., яка прозвучала зі сцени святково прибраного актового залу училища. Ніна Борисівна щиро подякувала Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, міському голові м. Артемівська та його заступникам, які завжди підтримували розвиток навчального закладу.
         Приємним і водночас хвилюючим було звернення директора до ветеранів-педагогів, чиї заслуги були відзначені подяками та подарунками адміністрації та всього колективу училища.
         Прозвучали слова подяки й на адресу викладачів, чия самовіддана праця сприяє розвитку й процвітанню педагогічного училища. Кращі з них отримали заслужені Почесні грамоти та нагороди за успішну навчально-виховну роботу.
         Звичайно, ювілейне свято не могло пройти без участі шановних гостей, які теж бажали процвітання, творчого натхнення, здоров’я та миру всьому педагогічному колективу. Серед почесних гостей були присутні представник Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Сідашева Тетяна Володимирівна, заступник міського голови Куліш Тетяна Анатоліївна, представники вищих навчальних закладів області та міста, міського та районного відділів освіти.
         До привітань долучилися й представники дошкільної освіти міста та району, з трепетом згадуючи і свої роки навчання, і своїх викладачів.
         У всіх побажаннях, що прозвучали у цей день, було спільне одне, щоб процвітав храм науки, інтелігентності та духовності.

14 октября. участие во Всеукраинской акции «Покрова Героев»

14 октября студенты Артемовского педагогического училища участвовали во Всеукраинской акции «Покрова Героев», которая состоялась на стадионе «Металлург». Молодежь и все желающие были привлечены к знаменательному событию – разворачивание флага Украины. Так же наши студенты смогли послушать на центральной площади торжественный оркестровый марш военных.

     

 1 жовтня. День музики

   1 жовтня  студенти  та  викладачі педагогічного  училища  святкували  Міжнародний  день  музики.                                                                                 У яскраво   вбраному  холі    були  представлені    творчі  роботи  студентів, методичні  доробки  викладачів  музичного  відділення . Зацікавив глядачів  стенд «Наші  випускники – наша  гордість», який  розповів  про талановитих  музичних  керівників  дитячих дошкільних  закладів  міста (Ісаєву І. В. - д/з №49,  Ковальову  І. М.- д/з №52,  Голишевську  І. С.- д/з №47,  Корабельникову  С.О. - д/з№ 55), які  створюють  власні   пісні  для  своїх  вихованців.                                                                                     
         У відеофільмі «Салют тебе,о Музыка, салют!» прозвучали  фортепіанні п`єси, твори  для  синтезатора  та пісні  у  виконанні кращих  студентів музичного  відділення. Цікавими  були  інтерв`ю з  викладачами  та  студентами , в яких  вони  висловили  свої  думки про  музику.
        Всі  присутні  отримали  велику  насолоду  від звучання музичних творів    та  впевнилися,  що без  музики  неможливо  уявити  наше  життя.  Вона  одна  на  всіх, але  для  кожного  має  своє  обличчя.  Музика  поєднує  людей,  роблячи  світ  добрим  та прекрасним!

27 вересня. ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ  В АРТЕМІВСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УЧИЛИЩІ.

27 вересня - нове загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників».
Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садочок і на дошкільне дитинство в цілому. Цього дня проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.
Вихователь юних сердець – поважна та особлива професія на освітянській ниві, зумовлена щирою та відданою любов’ю до найменших громадян України. Мудра і самовіддана праця, засіяна зернами пізнання довколишнього світу у серцях малюків, зрошена вірою та любов’ю до улюбленої справи, а також відчуттям відповідальності перед прийдешнім України, рясно сходить в особистісно зрілих, освічених i свідомих поколіннях українців. 
Усвідомлення своєї непересічної ролі у вихованні та зростанні людини завжди надихає вихователів у дитячому садочку черпати силу, енергію для того, щоб і самому розглядати світ щирим, лагідним і всеосяжним водночас дитячим поглядом.             
Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.
Також не залишає без уваги це свято і Артемівське педагогічне училище. Вже на протязі декількох років вдало організовує святкування цієї події, яка обумовлена різного роду урочистостями і прославлянням професії вихователя дошкільної установи.
 Відкрила урочисте свято директор Артемівського педагогічного училища Мащенко Ніна Борисівна.
В холі училища був організований перегляд видеофільму «Історія виникнення Дня дошкільного працівника» для студентів I-II курсів; відеоогляд « Звіт з педагогічної практики» студентів IV курсу. Святковий настрій створювали радіогазети, музичні фільми, святкові листівки-поздоровлення.
             Педагоги разом зі студентами влаштували конкурс на кращій твір серед випускників на тему: «Вихователь - найкраща професія на землі!». Майбутні випускники 211 та 41 групи заздалегідь підготували твори-ессе, де виклали роздуми про значення професії вихователя. Були визначені найкращі роботи, студенти отримали пам’ятні подарунки.
Традиційно проходить виставка сучасних методичних та дидактичних матеріалів з окремих методик. Викладачі училища демонструють кращі роботи виготовлені як студентами так і ними самими:дидактичні ігри, наочний матеріал для використання на заняттях в дитячому садку, методичні розробки, методичні посібники.
Цікавим, надихаючим на творчість був проведений майстер-клас "Квіти в нашому житті" по виготовленню квітів. Студенти творчо поставилися до такого завдання, з великим заохоченням створювали на очах власними руками букети з різноманітного матеріалу ( папір, солоне тісто, овочі, пластикові бляшанки), осінні та квіткові композиції.
Студентами другого курсу дошкільного відділення організована виставка на тему: «Символи моєї професії». Креативні роботи були представлені на виставці, відчувався творчий потенціал студентів не зважаючи на те, що вони тільки починаюсь ближче знайомитися з своєю майбутньою професією.
Велику увагу на святі приділялося патріотичному вихованню в дошкільному навчальному закладі.
Особливої уваги потребує благодійний ярмарок на тему: «Подаруємо радість дітям», студенти поспішали прийняти участь у ярмарку, внести свій вклад в щасливі посмішки дітей. На ярмарку були представлені різноманітні сувеніри, виготовленні студентами, поробки. Виручені гроші отримали діти з обмеженими можливостями. З особливим трепетом та розумінням студенти віднеслися до цієї справи. Було видно, що майбутнім вихователям  хотілося допомогти цій категорії дітей. В інтерв'ю майже в один голос студенти мовили:  «Хто? Якщо не ми!»
Взагалі атмосфера свята сприятливо діяла на його учасників та організаторів свята.
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Зі святом, любі вихователі!

22 сентября. День здоровья

22 сентября в рамках Олимпийской недели в училище прошел «День Здоровья», в котором приняли участие все студенты и преподаватели. Мероприятие проходило в парковой зоне возле училища.
Первым конкурсом для студентов всех отделений стала туристическая эстафета, в которой необходимо было преодолеть препятствия, пройти навесную переправу, бегать по кочкам, попадать в цель, имитировать разжигание костра и укладываться в спальный мешок. Студенты соревновались по отделениям, поэтому среди победителей оказались три команда  4 курс физкультурного отделения, 2 курс музыкального отделения и 31 группа дошкольного отделения.
В викторине «А знаешь ли ты родной край?» наиболее эрудированными оказались студенты  2 курса музыкального отделения, 31 группа дошкольного отделения и 211 группа дошкольного отделения.
Самым интересным конкурсом стал домбайский бокс, в котором  соприкасается и развлечение и спортивные навыки. Чемпионом   среди девушек стала Макарова Анна студентка  4 курса  физкультурного отделения, а среди юношей - Ноткин Герман студент 3 курса физкультурного отделения.
Студенты вместе со своими классными руководителями и преподавателями готовили на костре, пели туристические песни и общались друг с другом.
Этот день стал ярким событием в жизни училища, а так же позволил всем участникам оздоровиться и поднять эмоциональное настроение в коллективе.

15 сентября. Участие в открытии училища Олимпийского резерва

15 сентября на стадионе «Металлург» состоялось торжественное открытие училища Олимпийского резерва им. С. Бубки, в котором принимали активное участие  студенты физкультурного отделения училища. Радостным событием для всех стало вручения удостоверения о присвоении 4 курса физкультурного отделения Давиденко Олегу студенту, звания Мастера спорта Украины по сумо.

12 сентября. Участие в Дне города

В нашем городе 12 сентября проходил праздник – День города, в котором приняли участие наши студенты и преподаватели.
Небольшая территория в нижнем парке была ярко и красочно оформлена нашим училищем под названием Городок Веселых Затейников, а котором проводились мастер-классы с детьми инвалидами, велась профориентационная работа с детьми-подростками и проводилась концертно- развлекательная программа для всех жителей города.
Мастер-классы совместно со студентами училища проводили преподаватели Белоус Л. В и Герасимова О. В.. Целью занятий стало познакомить детей с интересными техниками: декупажем, гипсопластикой, плетение из атласных лент. Дети упражнялись в работе с гуашевыми красками и жатой бумагой, а также развивали свой эстетический вкус. Все дети, принявшие участие в мастер-классах, получили в подарок изготовленное собственными руками изделие и сладкие призы.
Студентами был оформлен уголок по профориентационной работе, в который вошли фотографии отображающие увлекательную жизнь училища. Декань Александра и Горюшко Анна делились информацией со школьниками о работе дошкольного, музыкального и физкультурного отделений училища и раздавали информационные листки всем кто заинтересовался будущей профессией.
После мастер-классов была предложена концертно-развлекательная программа с увлекательными играми и конкурсами для маленьких жителей нашего города, с использованием танцевальных движений, элементов флешмоба и песен. Все номера были настолько захватывающими, что гости не хотели расходиться. Однако, к сожалению, праздник подошел к концу. Все зрители и участники получили море позитивных эмоций и хорошее настроение.

12 сентября на День Города студенты 31 группы дошкольного отделения приняли участие в заключительном этапе рестайленга " Краса міста". Студенты пришли в браслетах, банданах, с лентами и гримом с использованием цветов флага города - малиновый, синий и зеленый и герба города - черный и зеленый, были активны во время проведения игр. За это они получили входные билеты в Бананас", "Бабуин" и кинотеатр "Победа", скидки в "Пиццанию", а также денежные призы от сети магазинов "Гудзик" и денежный приз, который группа решила потратить на ремонт учебной аудитории в училище.

8-9 сентября. Заходи до 72-ої річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», в училищі були проведені наступні заходи:
2 вересня у бібліотеці училища оформлена книжкова виставка «Мій край не обійшла війна», яку посетили 50 студентів дошкільного та музичного відділень.
На другому поверху оформлен стенд з фотографіями викладачів училища ветеранів війни «Долі, обпалені війною». Викладач історії Копанишин Л. В. розповіла студентам 2 курсу музичного відділення про бойові подвиги бійців, їх значний внесок в перемогу Антигітлеровської коаліції у Другій світовій війні.
З нагоди  72-ої річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників 8 вересня в Артемівському педагогічному училищі пройшов Урок мужності, на якому були присутні більш 170 студентів та викладачів.
         Студентам було запропоновано документальну стрічку «Донбас нескорений», яка ґрунтувалася на воєнній хронічці періоду 1941-1943 рр.
         На урок були запрошені бійці об'єднаного загону м. Суми. Командир загону Драновський В'ячеслав Іванович розповів студентам про бойовий шлях своїх бійців. Гості запропонували студентам переглянути відеоматеріал про загиблого бійця Ткаченко Олександра.
         З захопленням та цікавістю студенти спостерігали за майстер-класом, який показав боєць загону, капітан міліції,чемпіон світу і Європи по панкротіону, заслужений майстер спорту України Сітало Олександр Михайлович.
         Крім того бійці загону організували у актовій залі училища виставку зброї, яка знаходилася на озброєнні української армії.
         На знак подяки за цікаву розповідь, мужність і героїзм студенти подарували бійцям символічні обереги, зроблені власноруч.
         Захід сприяв утвердженню в свідомості студентської молоді патріотичних цінностей, підвищенню престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до героя-захисника України.

9 вересня студенти 3 курсу дошкільного відділення привітали ветерана війни Діденко Івана Філімоновича з  90-річчям.

Летять роки, змінюється уклад життя, але назавжди в наших серцях і пам'яті залишаться учасники Другої світової війни. Для нас вони є взірцем героїзму, мужності та людяності.
         Багато років Артемівське педагогічне училище співпрацює з Радою ветеранів Артемівської міськради. Ветерани війни є постійними учасниками позааудиторних  заходів. Справжнім другом і прикладом для студентської молоді став полковник у відставці Діденко Іван Філімонович.
         9 вересня він святкує своє 90-річчя. Студенти училища щиросердно привітали заслуженого ветерана, справедливого працівника прокуратури у минулому, активного громадянина і просто прекрасну людину з ювілеєм.

3 сентября. Мастер-класс в городском музее

3 сентября студенты 31 группы дошкольного отделения вместе с классным руководителем Копанишин Людмилой Витальевной  побывали в краеведческом музее на  мастер-классе серии рестайлинг городской символики «Краса міста». Вместо лекций об истории Бахмута студентам педучилища показали как быть в тренде, используя символику города. На мастер-классе будущие педагоги раскрашивали банданы, плели фенечки и браслеты, украшали себя лентами основных цветов флага и герба Бахмута. Самые креативные сделали боди-арт. 

14 травня. Оздоровчі табори чекають вожатих Артемівського педучилища


Студенти ІІІ курсу Артемівського педучилища захищали право на місце вожатого в оздоровчому таборі. Гостями свята були молодші курси та викладачі.     
Вже з 1 червня пришкільні табори Артемівська, Артемівського району, Часів Яру, Костянтинівки, Костянтинівського району чекають якісно підготовлених спеціалістів. У кожної накопичений багаж методичних посібників, фонограм, зразків. Дівчата цікаво, емоційно, впевнено демонстрували газети, ігри, пісні. Знання педагогіки, психології, методик допоможуть їм цікаво організувати відпочинок кожної дитини.
Чекаємо Вас у вересні на заліку успіхів вашої праці.

10 мая. День матери.

В этом году 10 мая отмечается День матери. Семья для каждого из нас само главное в жизни. А самый близкий и родной человек это конечно мама. «Мама» - первое слово, которое произносит малыш. Мама пожалеет  и всегда поймет. Мама - это самое святое, что есть на земле. И в нашем училище также отметили День матери выставками в библиотеке и холе училища.

7 травня 2015 року. Театралізований вечір «Перемога! Свята Перемога!»

7 травня 2015 року в Артемівському педагогічному училищі був проведений тематичний театралізований вечір «Перемога! Свята Перемога!», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
         В заході брали участь студенти дошкільного, музичного та фізкультурного відділень які яскраво  продемонстрували свої творчі таланти та здібності. Глядачам було запропоновано віртуальний екскурс по значним подіям періоду Другої світової війни на території України, він супроводжувався театралізованими етюдами та піснями воєнних років. З повагою студенти та викладачі вшанували гостя – ветерана війни Діденко Івана Філімоновича – гвардії полковника у відставці. Велику увагу було приділено краєзнавчому матеріалу.
         Захід сприяв поглибленню знань про ключові події Другої світової війни на території України, вихованню патріотизму, поваги до ветеранів, толерантності до учасників Руху Опору, формуванню активної життєвої та громадської позиції.

20-28 апреля. Неделя охраны труда и безопасности жизнедеятельности

з 20 по 28 квітня 2015 року в Артемівському педагогічному училищі проведено тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності присвячений Всесвітньому дню охорони праці.
Для проведення тижня було створено оргкомітет, головою якого призначено заступника директора з навчальної роботи Копилову В.В. Оперативно-методичне керівництво роботою з охорони праці та безпеки життєдіяльності здійснювала інженер з ОП училища, викладач ОП та БЖД Шабайдаш О.Л.
Оргкомітетом розроблено план заходів тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності.  

Протягом тижня:

 • перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з ОП, БЖД, виконання положень розділу з ОП колективного договору по створенню безпечних умов праці, дотримання санітарно-гігієнічного режиму, заходів протипожежної та електробезпеки;
 • проведені контрольні рейди з перевірки безпечної експлуатації та пожежної безпеки електроприладів в гуртожитку;
 • проведені огляд-конкурси стану ОП та БЖД в навчальних аудиторіях, виконання заходів які сприяють запобіганню нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві;
 • проведено навчальні семінар-практикуми за темами «Правила користування хімічними речовинами», «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів»;
 • проведені бесіди зі студентами «Про забезпечення реалізації конструктивних прав громадян на належні здорові та безпечні умови праці. формування превентивної культури охорони праці»,  «Обережно, отруйні рослини», «Вплив постави на здоров’я», «Крок у безодню» та інше;
 • підготовлено та оформлено тематичну виставку-презентацію «Формування превентивної культури охорони праці»;
 • «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях»;
 • «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»;
 • організовано показ анімаційних фільмів з охорони праці та БЖД.

Проведені методичні консультації для студентів-практикантів дошкільного відділення по організації проведення роботи з основ безпеки життєдіяльності в дошкільних закладах за темою «Уникати! Запобігати! Діяти!».
Серед студентів проведено конкурс плакатів з ОП та БЖД.

27.04.2015 о 11.10 з співробітниками та студентами проведено тренінг-практикум «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».  
  

8 апреля 2015. Училищный конкурс "Выпускник года"

8 апреля 2015 года в Артемовском педагогическом училище состоялся традиционный конкурс педагогического мастерства «Выпускник года».

 Лучшие выпускники трех отделений: дошкольного, музыкального и физкультурного показали высокий уровень подготовки и творческий
потенциал. «Учитель – ты герой духа! Дари себя детям!» - Эти слова стали  лейтмотивом конкурса, его девизом!

Конкурс проходил в несколько этапов – первым был показательный урок, который продемонстрировал  уровень профессиональных умений и педагогическое мастерство наших студентов-выпускников в проведении занятий, уроков, игр и конкурсов.

Второй конкурс – «Педагогический штурм» - это  показатель педагогической эрудиции. Далее конкурсанты  представили авторское методическое
пособие, а также свои творческие способности, рассказали о своих увлечениях.

А в конкурсе «Сказка для детей и взрослых» оценивались:
  артистизм, творческая импровизация и раскрытие сценического образа.

Каждый из участков был отмечен в той или иной номинации. Был вручен приз зрительских симпатий, который получил выпускник физкультурного отделения Е. Терновский, а победителем конкурса стала выпускница дошкольного отделения Анастасия Бербенец .